13.9 C
Kherson
Четвер, 26 Травня, 2022

Останні новини

Список зареєстрованих кандидатів у депутати та сільські голови Станіславської ОТГ

 Білозерка.info

Список зареєстрованих кандидатів на посаду Станіславського сільського голови в одномандатних виборчих округах Станіславської ОТГ на перших місцевих виборах 29 жовтня 2017р.

1. Желуденко Володимир Володимирович, 1966 р.н., вища, безпартійний, Станіславський сільський голова, с.Станіслав.
2. Самойленко Іван Дмитрович, 1970 р.н., вища, безпартійний, Широкобалківський сільський голова, с.Станіслав.
3. Стасюк Тетяна Миколаївна, 1973 р.н., вища, член партії ВО «Батьківщина», керівник ПП, с.Станіслав.
4. Волошин Федір Євгенович, 1980 р.н., середня спеціальна, безпартійний, поліцейський м.Херсон, с.Широка Балка.
5. Шендерівський Сергій Васильович, 1970 р.н., середня технічна, безпартійний, охоронець м.Київ, с.Станіслав.

 

Список кандидатів у депутати Станіславської об’єднаної територіальної громади Білозерського району Херсонської області на перших виборах депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів

Округ № 1
Подопригора Володимир Миколайович, 1973 р.н., освіта вища, с.Станіслав, безпартійний.
Жуков Сергій Степанович,1977 р.н., середня, механізатор ФГ «Сад», с.Станіслав, безпартійний.
Абрамович Максим Ігорович,1985 р.н., вища, тренер-викладач, Білозерська РК ДЮСШ, с.Станіслав, безпартійний.
Балюк Тетяна Вікторівна, 1975 р.н., середня спеціальна, оператор ПП м.Миколаїв, с.Станіслав, партія ВО «Батьківщина».
Скребель Михайло Іванович, 1956 р.н., професійно-технічна, пенсіонер, с.Широка Балка, партія «Опозиційний блок».
Маланчук Наталія Володимирівна, 1978 р.н., вища, директор Станіславської музичної школи, с.Олександрівка, партія БПП «СОЛІДАРНІСТЬ».

Округ № 2
Чинко Раїса Михайлівна, 1969 р.н., середня спеціальна, керівник ПП, с.Станіслав, безпартійна.
Жданюк Зоряна Миколаївна, 1990 р.н., середня-спеціальна,с.Станіслав, безпартійна.
Абрамович Лариса Валентинівна, 1960 р.н., середня спеціальна, педіатр, сімейний лікар Станіславська амбулаторія ЗПСМ, с.Станіслав, безпартійна.
Сміюха Наталія Олександрівна, 1980 р.н., середня, с.Станіслав, Аграрна партія.
Ічиг Олег Вікторович, 1970 р.н., професійно-технічна, с.Станіслав, безпартійний.
Мельник Юлія Олександрівна, 1980 р.н., середня спеціальна, помічник вихователя, Станіславський я/с, с.Станіслав,безпартійна.

Округ № 3
Маловічко Марія Петрівна, 1974 р.н., вища, вихователь, Станіславський я/с, с.Станіслав, безпартійна.
Синільник Сергій Олександрович, 1984 р.н., вища, слюсар ПАО «Херсонгаз», с.Станіслав, безпартійний.
Рідкоборода Тетяна Миколаївна, 1976 р.н., вища, вчитель,Станіславська ЗОШ, с.Станіслав, безпартійна.

Округ № 4
Козорєзова Людмила Дмитрівна, 1980 р.н., середня спеціальна, керівник ПП, с.Станіслав, партія ВО «Батьківщина».
Кривошея Тетяна Петрівна,1955 р.н., професійно-технічна,пенсіонер, с.Станіслав, безпартійна.
Александровська Наталія Василівна, 1985 р.н., професійно-технічна, робітник, Станіславський я/с, с.Станіслав, безпартійна.

Округ № 5
Конар Микола Олександрович, 1958 р.н., середня, пенсіонер, с.Станіслав, безпартійний.
Кобець Тетяна Миколаївна,1958 р.н., професійно-технічна,пенсіонер, с.Станіслав, безпартійна.
Ковбаса Віталій Вікторович,1986 р.н., вища, ПП фізична особа, с.Станіслав, безпартійний.
Іванова Олена Анатоліївна, 1989 р.н., середня спеціальна, фельдшер, декретна відпустка, с.Станіслав, Аграрна партія.

Округ № 6
Тріщанович Сергій Валентинович, 1963 р.н., вища, виконавчий директор компанії ТОВ «Тавріяінвестгруп», м.Херсон,безпартійний.
Пупенко Ольга Іванівна,1968 р.н., середня, с.Станіслав, безпартійна.
Чечін Євген Васильович,1978 р.н., вища, керівник господарської ланки ф/г «Агата»,с.Станіслав, безпартійний.
Карловська Аліна Михайлівна, 1988 р.н., вища, декретна відпустка, с.Станіслав, безпартійна.
Пилипченко Андрій Юрійович, 1987 р.н., вища, вчитель Станіславської ЗОШ, с.Станіслав, безпартійний.

Округ № 7
Петрушак Анатолій Миколайович, 1986 р.н., середня, слюсар АВР КП «Надія», с.Станіслав, безпартійний.
Юрченко Світлана Павлівна,1982 р.н., професійно-технічна,прибиральниця Станіславської ЗОШ, с.Станіслав, політична партія «Українське об’єднання патріотів – УКРОП».
Осавітній Віктор Петрович, 1942 р.н., професійно-технічна, пенсіонер, с.Станіслав, безпартійний.
Щепаняк Любов Іванівна,1960 р.н., вища, вчитель Широкобалківської ЗОШ, с.Станіслав, безпартійна.
Марцафей Ірина Вікторівна,1976 р.н., вища, вихователь Станіславського я/с, с.Станіслав, безпартійна.

Округ № 8
Потєшкіна Світлана Василівна, 1963 р.н., середня спеціальна, контролер-касир ПП «Надія», с.Станіслав, безпартійна.
Тріщанович Максим Васильович, 1985 р.н., вища, спеціаліст з питань АПР та ЖКГ Станіславської сільської ради, с.Станіслав, безпартійний.
Коржук Юрій Андрійович,1944 р.н., середня спеціальна,пенсіонер, с.Станіслав, безпартійний.
Семенчук Михайло Миколайович, 1984 р.н., вища, с.Станіслав, Аграрна партія.
Бабич Тетяна Кузьмівна,1967 р.н., середня спеціальна,вихователь Станіславського я/с, с.Станіслав, безпартійна.

Округ № 9
Золотарьова Ніна Миколаївна, 1951 р.н., вища, пенсіонер,с.Станіслав, Соціалістична партія.
Рокіцька Юлія Володимирівна, 1984 р.н., середня, с.Станіслав, безпартійна.
Івано Оксана Олександрівна, 1984 р.н., вища, керівник гуртка Станіславського БК, с.Станіслав, безпартійна.
Безродня Світлана Петрівна,
1979 р.н., вища, соціальний педагог Станіславської ЗОШ, с.Станіслав, безпартійна.

Округ № 10
Василенко Анатолій Вікторович, 1949 р.н., вища, завідувач Станіславською амбулаторією ЗПСМ, с.Станіслав, безпартійний.
Манченко Лілія Олександрівна, 1963 р.н., професійно-технічна, бібліотекар Станіславської сільської бібліотеки, с.Станіслав, безпартійна.
Ейнуллаєв Аташ Алі огли, 1965 р.н., вища, керівник ПП, с.Станіслав, безпартійний.
Боришполець Антоніна Миколаївна, 1949 р.н., середня спеціальна, викладач Станіславської ДМШ, с.Станіслав, безпартійна.
Самойленко Ксенія Миколаївна, 1974, середня, с.Станіслав, Аграрна партія.

Округ № 11
Ковтун Світлана Анатоліївна, 1967 р.н., вища, завідувач відділення КП «Білозерська ЦРЛ», с.Станіслав, безпартійний.
Ряба Ірина Василівна, 1959 р.н., професійно-технічна, продавець ПП, с.Станіслав, безпартійна.
Сонько Микола Віталійович, 1961 р.н., вища, пенсіонер, с.Станіслав, безпартійний.
Дністрянський Віктор Степанович, 1960 р.н., вища, керівник ф/г «Дністр», с.Станіслав, Аграрна партія.

Округ № 12
Кобець Леонід Григорович, 1971 р.н., професійно-технічна, приватний підприємець фізична особа, с.Станіслав, партія ВО «Батьківщина».
Тарасова Світлана Миронівна, 1971 р.н., середня спеціальна, старша медична сестра Станіславської амбулаторії ЗПСМ, с.Станіслав, безпартійна.
Кобець Олена Василівна,1966 р.н., середня спеціальна,с.Станіслав, безпартійна.
Соболєва Світлана Павлівна, 1963 р.н., вища, ПП «Соболєва», с.Станіслав, безпартійна.
Левченчук Ірина Сергіївна,1975 р.н., середня, помічник вихователя, Станіславський я/с,с.Станіслав, безпартійна.
Шарафутдінов Руслан Ринатович, 1993 р.н., вища, помічник-консультант Херсонської міської ради, с.Дарївка, безпартійний.

Округ № 13
Потяк Надія Володимирівна, 1955 р.н., середня, пенсіонерка, с.Станіслав, безпартійна.
Ференц Василь Іванович,1959 р.н., середньо-технічна, голова ф/г «Діана», с.Станіслав, партія БПП «СОЛІДАРНІСТЬ».
Мимрук Олександр Петрович, 1981 р.н., професійно-технічна, охоронець Північної виправної колонії, с.Станіслав,партія ВО «Батьківщина».
Герлак Максим Андрійович, 1988 р.н., неповна середня, с.Станіслав, Аграрна партія.
Сємеєва Наталія Дмитрівна,1961 р.н., вища, лікар-гінеколог,сімейний лікар Станіславської амбулаторії ЗПСМ, с.Станіслав,безпартійна.

Округ № 14
Дмитренко Олена Володимирівна, 1958 р.н., середня технічна, пенсіонер, с.Станіслав,безпартійна.
Литвиненко Інна Павлівна,1981 р.н., професійно-технічна,фельдшер Херсонської бригади швидкої допомоги, с.Станіслав, безпартійна.
Маліновський Дмитро Дмитрович, 1989 р.н., середня спеціальна, с.Станіслав, Аграрна партія.
Куліш Ольга Валеріївна, 1980 р.н., вища, фахівець із соціальної роботи, Білозерський ЦСССДМ, с.Станіслав, безпартійна.
Квадріціус Надія Сергіївна,1991, вища, методист КУ РЦОЗО, с.Станіслав, безпартійна.

Округ № 15
Загоровська Людмила Вікторівна, 1966 р.н., вища, спеціаліст з реалізації проектів розвитку громади Станіславської сільської ради, с.Станіслав, безпартійна.
Єфімов Сергій Григорович, 1985 р.н., вища, керівник ф/г “Єфімов С.Г.”, с.Станіслав, безпартійний.
Вилку Катерина Михайлівна, 1968 р.н., професійно-технічна, в.о.керівника Станіславського БК, с.Станіслав, безпартійна.

Округ № 16
Москаленко Світлана Ярославівна, 1965 р.н., середня-спеціальна, вихователь-методист Станіславського я/с, с.Станіслав, безпартійна.
Кислиця Юрій Володимирович, 1957 р.н., вища, пенсіонер,с.Станіслав, безпартійний.
Мандрик Людмила Василівна, 1970 р.н., середня спеціальна, бригадир а/ф «Білозерський», с.Станіслав, безпартійна.
Попик Валерій Сергійович,1983 р.н., середня, с.Станіслав,Аграрна партія.

Округ № 17
Кошлаков Микола Миколайович, 1960 р.н., середня спеціальна, електрик «Херсонобленерго», с.Широка Балка, безпартійний.
Осадчий Анатолій Якович,1935 р.н., вища, пенсіонер, с.Широка Балка, партія «Опозиційний блок».
Муравська Тетяна Іванівна,1964 р.н., вища, вчитель Широкобалківської ЗОШ, с.Широка Балка, безпартійна.
Голованюк Олександр Васильович, 1992 р.н., середня технічна, керівник ф/г «Голованюк О.В.», с.Широка Балка, Аграрна партія.
Тарабас Тетяна Анатоліївна,1981 р.н., професійно-технічна,кухар Широкобалківського я/с,с.Широка Балка, безпартійна.

Округ № 18
Кондрикін Микола Іванович,1954 р.н., середня спеціальна,пенсіонер, с.Широка Балка,партія ВО «Батьківщина».
Ісаєнко Меланія Євгеніївна,1963 р.н., середня спеціальна,заступник директора з виховноїроботи, вчитель Широкобалківської ЗОШ, с.Широка Балка, безпартійна.
Голованюк Лілія Леонідівна,1974 р.н., середня спеціальна,с.Широка Балка, Аграрна партія.

Округ № 19
Фірса Вадим Васильович,1969 р.н., середня спеціальна,охоронець, Білозерська РДА,с.Широка Балка, Аграрна партія.
Чечіна Альона Миколаївна,1980 р.н., вища, вихователь Широкобалківського я/с, с.Широка Балка, безпартійна.
Талько Валерій Васильович, 1952 р.н., середня спеціальна, пенсіонер, с.Широка Балка,безпартійний.
Суханов Дмитро Миколайович, 1988 р.н., вища, державний реєстратор РДА, с.Широка Балка, безпартійний.
Козаков Іван Михайлович,1982 р.н., середня спеціальна,слюсар-електрик, Широкобалківська с/р, с.Широка Балка,безпартійний.

Округ № 20
Талько Людмила Петрівна,1953 р.н., середня спеціальна,пенсіонер, с.Широка Балка,безпартійна.
Соляник Тетяна Павлівна,1983 р.н., вища, ПП фізична особа, с.Широка Балка, безпартійна.
Завещана Ольга Леонідівна,1981 р.н., вища, секретар Широкобалківської с/р, с.Широка Балка, безпартійна.

Округ № 21
Ковбаса Олександр Васильович, 1952 р.н., середня,пенсіонер, с.Широка Балка,партія ВО «Батьківщина».
Луценко Любов Іванівна,1952 р.н., професійно-технічна,пенсіонер, с.Широка Балка,партія «Опозиційний блок».
Моравська Ірина Василівна,1983 р.н., професійно-технічна,завідуюча ФАП с.Широка Балка, с.Широка Балка, безпартійна.
Семенченко Олена Леонідівна, 1976 р.н., середня спеціальна, продавець ПП, с.Широка Балка, безпартійна.
Козко Галина Миколаївна,1976 р.н., середня спеціальна,робітник а/ф «Білозерський»,с.Широка Балка, безпартійна.

Округ № 22
Кисла Надія Вікторівна, 1983 р.н., вища, соціальний педагог, вихователь-методист Станіславського я/с «Казка», с.Широка Балка, безпартійна.
Грєхов Костянтин Євгенович, 1993 р.н., середня, с.Широка Балка, безпартійний.
Кривошия Валентина Василівна, 1958 р.н., професійно-технічна, пенсіонер, с.Широка Балка, безпартійна.
Хамбир Наталія Олександрівна, 1960 р.н., середня, помічник завідувача Широкобалківського я/с, с.Широка Балка, безпартійна.
Мацур Євгеній Іванович,1972 р.н., середня спеціальна,механік а/ф «Білозерський»,с.Широка Балка, партія «Опозиційний Блок».

Округ № 23
Безродній Олександр Костянтинович, 1956 р.н., середня,самозайнятий, с.Широка Балка, партія ВО «Батьківщина».
Швець Тетяна Василівна,1985 р.н., середня спеціальна,с.Широка Балка, Аграрна партія.
Коробцова Лідія Миколаївна,1955 р.н., професійно-технічна,пенсіонерка, с.Широка Балка,партія «Опозиційний блок».
Іванов Володимир Миколайович, 1970 р.н., середня спеціальна, тракторист а/ф «Білозерський», с.Широка Балка,безпартійний.

Округ № 24
Папошнікова Вікторія Вікторівна, 1987 р.н., професійно-технічна, декретна відпустка,с.Широка Балка, безпартійна.
Косарчук Василь Іванович,1958 р.н., професійно-технічна,пенсіонер, с.Широка Балка,партія «Опозиційний блок».
Волос Любов Валентинівна,1967 р.н., середня спеціальна,головний бухгалтер Широкобалківської с/р, с.Широка Балка, безпартійна.

Округ № 25
Олійник Олена Миколаївна,1976 р.н., середня спеціальна,завідувач КЗ «Софіївський сільський клуб», с.Софіївка, партія ВО «Батьківщина».
Скоробреха Світлана Іванівна, 1960 р.н., професійно-технічна, ПП фізична особа, с.Широка Балка, безпартійна.
Китаєв Юрій Анатолійович,1956 р.н., професійно-технічна,машиніст а/ф «Білозерський»,с.Софіївка, безпартійний.

Округ № 26
Лелюк Віталій Анатолійович,1977 р.н., середня технічна, с.Софіївка, безпартійний.
Яковлєв Анатолій Олександрович, 1970 р.н., середня спеціальна, водій-механік МКП «Водограй», с.Софіївка, безпартійний.
Шепель Михайло Іванович,1955 р.н., середня, пенсіонер,с.Софіївка, Аграрна партія.
Васильєва Тетяна Іванівна,1968 р.н., професійно-технічна,с.Софіївка, безпартійна.
Лихацький Андрій Володимирович, 1979 р.н., вища, заступник директора СТОВ «Енограй», с.Дніпровське, партія «Наш край».

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info