Спеціалісти екологічної інспекції проаналізували якість води у річці Кошовій

0
57

Фахівці Державної екологічної інспекції Південного округу продовжують аналізувати стан води у Дніпрі. Днями було проведене чергове дослідження поверхневих вод з берега річки Кошової поблизу села Дніпровське Білозерської громади.

Про це у Телеграмі повідомила Херсонська ОВА.

У результаті перевірки перевищення гранично допустимих концентрацій для задоволення господарсько-побутових потреб населення не встановлено. У відібраних пробах води не виявлено нафтопродуктів. Розчинний кисень – в межах норми та складає 5,50 мг/дм3.

  •  За оперативною інформацією Державної екологічної інспекції, станом на 20 липня в пробі поверхневої води Дніпра (Херсон, вул. Миколи Садовського, з берега) за результатами проведених досліджень перевищення гранично допустимих концентрацій для водних об’єктів для задоволення господарсько-побутових потреб населення також не встановлено. Розчинний кисень складає 4,20 мг/дм3 при нормі неменше 4,00 мг/дм3.
  •  При обстеженні акваторії Каховського водосховища та пониззя Дніпра загибелі водних біоресурсів не виявлено.
  • За інформацією Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, з підривом Каховського водосховища Україна втратила 18 мільярдів кубічних метрів води. Такі дії росіян цілком підпадають під визначення екоцид. Цього обсягу води було б достатньо, аби два дні поїти все населення Землі.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь