Соцпрацівники Дар’ївської, Білозерської та Станіславської громад отримали ноутбуки

0
204

Благодійники допомагають відновити матеріально-технічну базу соціальних служб у громадах, яку знищили або пошкодили окупанти. Сьогодні представникам Дар’ївської, Білозерської та Станіславської громад передали ноутбуки для соціальних працівників.

Про це у Телеграмі повідомила Херсонська ОВА.

Комп’ютерне обладнання громадам надав благодійний фонд “Стабілізейшен Суппорт Сервісез” за фінансової підтримки Агентства ООН у справах біженців (УВКБ ООН).

12 ноутбуків отримають фахівці з Дар’ївської, Білозерської, Станіславської та Нововоронцовської громад.

  • Жителі Барвінку та Зеленого Гаю отримали від Global Empowerment Mission 116 продуктових наборів та 232 пляшки питної води.
  • До Дар’ївської та Білозерської громад доставлять дві автоцистерни, які передав благодійний фонд Сергія Притули. Загалом на Херсонщину доставлять чотири водовозки (одна з них із додатковою цистерною). Спецавтівки вирушають у громади, які страждають від нестачі питної води після того, як росіяни підірвали Каховську ГЕС.
  • Благодійний фонд Восток SOS передав співробітникам підрозділів ДСНС Херсонської області необхідне оснащення – комплекти радіаційного, хімічного та біологічного захисту рятувальника СІКЗР-ІІ.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь