Соціальні працівники з п’яти громад Білозерщини навчилися комп’ютерній грамотності

0
79

27-28 вересня команда ГО “Білозерський центр регіонального розвитку” активно працювала з представниками соціальної сфери партнерських громад – Білозерської, Чорнобаївської, Станіславської, Музиківської та Дар’ївської ТГ. Учасники та учасниці ненадовго залишили всі звіти та листи, щоденні турботи за підопічними та допомогу в гуманітарних штабах, щоб взяти участь у тренінгу з цифрової грамотності в місті Миколаїв.

За ці два продуктивні дні соціальні працівниці та представники адміністрацій освоїли:
🔹Сервіси GOOGLE
🔹Портал та додаток “Дія”
🔹Портал Пенсійного фонду
🔹Онлайн ресурси для навчання, такі як Prometheus
🔹Мобільні додатки (Таблетки.ЮА, Приват24)

І не лише це! Учасники отримали величезну кількість практичних завдань, вправ та допомоги від чудових тренерів. Щиро дякуємо Тетяні Шаровій та Кирилу Дяді, що змогли знайти підхід до кожного та кожної.

“Ваше бажання вчитися мене вражає! Були критичні моменти, коли я б, наприклад, вже розчарувалася, втомилася і сказала б, що не буду це робити, але ви старалися, натискали кнопки, не здавалися, виконували завдання і дійшли до останніх позицій, які вимагало від вас завдання. Пишаюсь кожним з вас!” – підтримала учасників тренерка Тетяна.

Для практичних завдань соціальні працівники взяли з собою робочі планшети, які отримали в рамках нашого проєкту “Відновлення надання соціальних послуг у звільнених громадах Херсонської області”. Тож навчання було з максимальною прив’язкою до умов роботи та наявних технічних засобів. Робота аж кипіла, всі працівниці соціальної сфери були максимально включені у процес.

“Ми знаємо свою роботу і електронну пошту маємо. Але я звикла працювати з “метою”, інші електронні пошти це нове, але загальний зміст зрозумілий. Сподобалось, що в “Дії” багато різних функцій, про які я навіть не знала – це важливо. Всі ці дистанційні послуги дуже корисні не лише для наших підопічних, а й для нас. Авторизація для мене ще складно, але стає зрозуміло. Дуже сподобалася витримка тренера. Боялась, що до нас ніхто не підійде, але отримали дуже багато уваги та допомоги!” – ділиться враженнями Лілія зі Станіславської громади.
“Сподобався блок щодо Пенсійного фонду. Все можна зробить вдома. І гугл-документи можуть спростити нам професійне життя”, – сказала Раїса з Дар’ївської громади.
“Дія” в мене вже 100 років, але я не знала, що там стільки додаткових функцій – пенсія, субсидія, пільгові кредити. Планую гарно все освоїти і не просити лишній раз когось допомагати, а й допомогти всім своїм стареньким”, – розповідає про свої плани Наталія з Музиківської громади.
“Я вдячна і тренерам, і учасникам за роботу і відкритість. Мені було дуже комфортно працювати в такому активному колективі та в атмосфері взаємодопомоги. Здається, що жоден з учасників не розчарований. Звичайно, програма насичена, було досить багато практики, різних завдань та теоретичних блоків. Розглянемо можливість додати онлайн консультації для фахівців соціальної сфери щодо цифрової грамотності в рамках нашого проєкту, бо бачимо запит від соціальних працівників. Наша команда дуже хоче, щоб планшети, які отримали громади були корисними і полегшили роботу соціальних працівників”, – розповідає заступниця голови правління організації Катерина Оксенюк.

Підготувала
Людмила Погрібна

Тренінг відбувся в рамках проєкту “Відновлення надання соціальних послуг у звільнених громадах Херсонської області”, що реалізується ГО “Білозерський центр регіонального розвитку” за підтримки проєкту Агентства США з міжнародного розвитку USAID “Зміцнення громадської довіри (UCBI)”.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь