2.3 C
Kherson
Неділя, 10 Грудня, 2023

Останні новини

Соціальні працівниці з Білозерської громади отримали велосипеди

Білозерська громада отримала велосипеди для соціальних працівниць, які обслуговують категорійні верстви населення. Двоколісні помічники надійшли від благодійного фонду «Гуркіт».
Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомила Білозерська військова адміністрація.

За словами заступниці Білозерського селищного голови із соціальних питань Тетяни Самойлової, наразі у громаді працює 8 спеціалістів відповідної категорії, які обслуговують клієнтів у Білозерці, Кізомисі, Велетенському, Надеждівці та Миролюбівці. Зручні велосипеди від благодійників значно покращать роботу соцпрацівниць, яким щодня доводиться діставатися до своїх підопічних у різні куточки населених пунктів. Враховуючи те, що сьогодні Білозерська громада знаходиться у зоні активних бойових дій, ці жінки – справжні героїні.

 


Учора мешканці звільнених територій Херсонщини отримали від міжнародних громадських організацій, благодійників та волонтерів 1982 продуктові набори,17000 банок консерви, 25000 буханок хліба, 550 порцій готових обідів, 824 набори насіння. Також людям передали 226 гігієнічних наборів, 4 дитячі гігієнічні набори та 197 одиниць побутової хімії.

На деокупованій Херсонщині сапери розмінували 24 939 гектар територій, з них 21480 гектар – землі сільськогосподарського призначення. На обстежених територіях виявлено та знешкоджено 54019 вибухонебезпечних предметів.
Минулої доби військові РФ обстріляли Дудчани, Качкарівку, Берислав, Козацьке, Миколаївку, Іванівку, Микільське, Комишани, Білозерку, Дніпровське та Херсон.

8 квітня ввечері російська авіація скинула вибухівку на елеватор у Бериславі на Херсонщині, будівля зруйнована. Також ворог наніс авіа удар селу Львове – пошкоджені адмінбудівля та близько пʼяти будинків місцевих жителів. Також окупанти атакували з авіації Ольгине і Томарине. Загиблих і поранених немає.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info