27 C
Kherson
Четвер, 28 Вересня, 2023

Останні новини

Снігові замети подолали, об’єднавши зусилля військових та цивільних

 Білозерка.info

“Продовжується розчищення від снігових заметів доріг місцевого значення у Білозерському районі. Так, 13 січня на автодорозі Білозерка – Олександрівка працював ротор з військової час­тини, яка дислокується у Чорно­баївці. Він проводив роботи по остаточному прибиранню заметів з проїжджої частини. Райдержадміністрація, громада району щиро дякує командуванню військової частини та військовослужбовцям Віта­лію Петровському і Сергію Глад­ченко, які безпосередньо працюють над подоланням наслідків стихії” – таку інформацію розміщено на сайті Білозерської РДА.

Про те, як боролися із сніговими заметами в громадах, на своїх сторінках у мережі Facebook пишуть сільські голови.

 Білозерка.info

“Вчора (8 січня) ми виграли боротьбу із зимовими заметами. Висловлюю подяку всім тим, хто був небайдужий до прийдешньої стихії. Висловлюю всім власникам тракторів (одноосібникам), фермерським господарствам, СТОВ “Енограй” які вийшли на прибирання снігу на дорогах. Особливу подяку виношу Шепелю Михайлу Івановичу за вигрібання снігу по вулицям села Софіївка, Рябошапкі Валерію Вікторовичу, Муренець Федору Івановичу, Моренець Миколі Миколайовичу за прибирання снігу в селі Широка Балка. Виношу подяку Ігору Петренко за активну громадську позицію. Особливу основну подяку виношу Прищепі Віктору Володимировичу за вигрібання снігових заметів на єдиному гусеничному тракторі ДТ-75 від села Станіслав до села Томина Балка протяжністю 15 кілометрів, в наслідок якого ми відновили автосполучення Станіслав – Херсон. Під час прогортання заметів караван машин у кількості 34 авто чекали прогортання дороги і надіялись лише на успіх, оскільки не дай Боже зламалася б техніка, був би величезний затор серед авто. Але ми й цього разу стихію подолали. Широкобалківською сільською радою оплачено паливо-мастильні матеріали, а тепер преміюватимем активних учасників розчищення снігових заметів” – пише Іван Самойленко, голова Широкобалківської сільської ради.

 Білозерка.info

“Дякую від імені нашої громади, цим скромним офіцерам ЗС України, що визволили с. Надеждівку та Знам’янку з снігового полону” – пише Олександр Івченко, голова Надеждівської сільської ради.

 Білозерка.info

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info