Смертельна ДТП у Приозерному: водій отримав підозру за водіння у нетверезому стані
Дорожньо-транспортна пригода сталася минулої п’ятниці в Приозерному: постраждали водій і пасажир легкового автомобіля. Обидва на момент ДТП були нетверезими. Наступного дня пасажир від отриманих травм помер у лікарні. Наразі водієві повідомлено про підозру, йому може загрожувати 10 років ув’язнення.
Про це повідомила поліція Херсонщини.
Як розповів начальник відділу розслідування злочинів у сфері транспорту слідчого управління поліції Херсонщини Дмитро Думанський, 15 травня о 9:30 ранку на автодорозі сполученням Херсон–Білозерка сталася дорожньо-транспортна пригода з потерпілими.
“А саме – на одному з перехресть Приозерного 60-річний водій автомобіля «ВАЗ 21093» проявив неуважність, не обрав безпечну швидкість руху та в результаті виїхав за межі проїзної частини зустрічної смуги руху, де здійснив наїзд на бетонний блок. Після цього транспортний засіб перекинувся”.
Внаслідок ДТП водій отримав множинні забої м’яких тканин голови і лікарі призначили йому амбулаторне лікування. При цьому під час дослідження у нього виявили 2,03 проміле алкоголю, що в 10 разів перевищує максимально допустиму норму.

“Також до лікарні госпіталізували 48-річного пасажира автомобіля. У нього діагностували переломи ребер і кісток тазу та теж алкогольне сп’яніння. Наступного ранку потерпілий від отриманих травм помер”.
Слідчі інкримінували водієві вчинення злочину, передбаченого ч. 3 ст. 286-1 «Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами в стані сп’яніння» Кримінального кодексу України.
Сьогодні за погодженням із обласною прокуратурою йому повідомили про підозру. Також до суду скеровано клопотання про обрання фігуранту запобіжного заходу – тримання під вартою.
Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років із позбавленням права керувати транспортними засобами на строк від п’яти до десяти років.
- Херсонський міський суд засудив Людмилу Стригунову за співпрацю з окупантами. Мешканка Білозерки отримала реальний термін ув’язнення.
- З 8 по 14 травня рибпатруль виявив двох браконьєрів на річці Інгулець та озері Біле у заповідній зоні НПП “Нижньодніпровський”. Порушники завдали збитків рибному господарству України на суму 166 тисяч 700 гривень.
- Мешканця Херсонщини, який підтримував “русскій мір”, судили за державну зраду. Чоловік передавав ворогу дані про ЗСУ та коригував російські удари. Він отримав довічне позбавлення волі.