28.7 C
Kherson
Субота, 23 Вересня, 2023

Останні новини

Служба у справах дітей Білозерської районної державної адміністрації повідомляє

 Білозерка.info

З метою соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, застосування ефективних форм їх соціальної підтримки, запобігання дитячій бездоглядності та профілактики правопорушень серед дітей, службою у справах дітей Білозерської районної державної адміністрації спільно з селищною та сільськими радами, районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Білозерським відділенням поліції перевіряються умови проживання дітей, батькам надається психологічна та юридична допомога, консультації щодо підвищення виховного потенціалу, соціального захисту, недопущення конфліктів, насильства тощо. Постійно проводиться інформаційна кампанія серед населення щодо запровадження сімейних форм виховання дітей.

На кінець 2017 року на обліку служби у справах дітей перебувало 36 дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, із них: 33 дитини проживає в сім’ях, де батьки ухиляються від виконання своїх батьківських обов’язків, та 3 дітей, щодо яких скоєно фізичне насильство.

Протягом 2017 року було обстежено 109 дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах та 52 батьків офіційно попереджено про відповідальність за неналежне виконання своїх батьківських обов’язків, зобов’язано створити належні умови проживання для дітей, контролювати їх поведінку, запропоновано шляхи виходу із кризи.

За результатами обстеження ініційовано притягнення до відповідальності за неналежне виконання своїх батьківських обов’язків 43 батьків, до районного суду райдержадміністрацією та органами опіки і піклування сільських рад направлено 6 позовів про позбавлення батьківських прав громадян, із них 4 задоволено і 2 перебувають в розгляді; та 3 позови про відібрання дітей від батьків без позбавлення їх батьківських прав, які задоволені.

В разі загрози для життя та здоров’я дитини службою у справах дітей та виконавчими комітетами сільських рад вживаються заходи щодо вилучення дітей із небезпечного середовища. За 2017 рік вилучено 28 дітей із сімей де умови проживання та виховання були незадовільними (Токарівська, Станіславська, Чорнобаївська, Дар’ївська, Широкобалківська сільські та Білозерська селищна ради), із них: 11 дітей влаштовано до КЗ «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей», 4- до Будинку дитини, 5- до лікарні, 7- до санаторіїв, 1- тимчасово в сім’ю родичів.

 Джерело: Білозерська РДА

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info