29.3 C
Kherson
Четвер, 28 Вересня, 2023

Останні новини

Скандальне будівництво Токарівської амбулаторії: судитимуть інженера з технагляду

Як повідомляє Новий День перед судом постане інженер з технічного нагляду. Чоловіка звинувачують в оборудці на будівництві амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с. Токарівка (Дар’ївська територіальна громада).

Надаємо, досудовим розслідуванням викрито факт заволодіння бюджетними коштами в особливо великих розмірах та підробку документів на спорудженні даного об’єкту. Через махінації завдано 870 тисяч гривень збитків державним інтересам. У грудні минулого року прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт щодо директора підрядної організації. Наразі Олешківською окружною прокуратурою відравлено матеріали щодо незаконної діяльності інженера з технагляду. Після завершення будівництва спільники внесли у звітність значно вищу суму від реальної вартості виконаних робіт. За злочини, що за них судять фігурантів, передбачено від 8 до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Нагадаємо, договір про будівництво амбулаторії в Токарівці Херсонська ОДА уклала з підрядником на початку 2019 року. Тендер на 5,7 мільйонів гривень виграла каховська фірма. Підрядник обіцяв якість і сучасні матеріали.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info