28.8 C
Kherson
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

Останні новини

Скадовські активісти допоможуть відбудовувати зруйноване житло у Станіславській та Чорнобаївській громадах

Громадська організація “Молоді ініціативні” з тимчасово окупованого Скадовська запустила проєкт “Майстерня нескорених”. Учасники акції допоможуть у відновленні Станіславській та Чорнобаївській громадам. Про це повідомило Суспільне.

За словами голови Скадовської міськради Олександра Яковлєва, коли звільнили Херсон, скадовці почали думати чим допомогти та як готуватися до звільнення Скадовська, з’ясували, що основна потреба будівельні матеріали.

“Для початку обрали дві громади Станіславську та Чорнобаївську, які сильно постраждали. У деяких населених пунктах до 65 відсотків зруйнованих будівель. На кожну громаду доставляють будівельних матеріалів орієнтовно на півтора мільйона гривень. Це покрівні матеріали, газобетон, цемент, клей, профнастил для даху та інструменти, генератори”, розповідає Олександр Яковлєв.

Інженер із команди “Молодих ініціативних” Олександр у коментарі Суспільному розповів, що почали роботу в Олександрівці.

“Нам казали, що Олександрівка “всьо, відновлювати немає сенсу”. А я стою біля сільради тут натовп, і багато хто хоче повертатися до своїх домівок. Хоча деякі легше не відновлювати, а заново будувати”, розповідає інженер проєкту.

У проєкту “Майстерня нескорених” є будівельні матеріали, але немає робочої сили, не вистачає волонтерів. Тому, якщо люди готові включатися, то через два місяці робота має бути завершена.

Скадовський голова говорить, що ця акція разова. Будують не члени організації, а власники житла або професіонали, яких вони залучають. Інженер контролює процес і видачу матеріалів. А молодіжний актив організовує допомогу, збирає інформацію тощо. Ці дві громади перший етап проєкту.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info