2.3 C
Kherson
Неділя, 10 Грудня, 2023

Останні новини

Синергія активних громадян Херсонщини для розвитку своєї громади

 

Громадська організація «Регіональний аналітичний центр» реалізує проект «Синергія громад – запорука економічного розвитку громад» в рамках якого готова навчити бажаючих всім навичкам ведення підприємництва, а також як правильно скласти бізнес-план та проект, де шукати кошти на фінансування цікавих та продуктивних  ідей.

Відповідно, шукаємо активних жителів громади, яким цікаве підприємництво та які мають багато цікавих і корисних ідей, але не знають з чого почати.

Можливо саме ВИ чекали на таку можливість. Тому запрошуємо прийняти участь у двох практичних семінарах з питань побудови власної справи, або розвитку вже існуючої, де ви зможете навчитись як розвинути свою ідею, яка допоможе не тільки власному розвитку але і розвитку громади в цілому.

Навчальна програма складається з двох практичних семінарів:

1-й семінар “Розвиток бізнесу в умовах децентралізації – практичні аспекти для успішного розвитку та бізнес-планування”, який відбудеться з 30 липня по 01 серпня липня в м. Херсон, де ви дізнаєтесь що таке бізнес, особливості законодавства, започаткування власної справи та розробка бізнес-плану.

2 – й семінар “Проект від А до Я” відбудеться вже з 9 по 11 серпня 2018 року, де отримаєте практичні знання підготовки ефективної проектної заявки, складенню кошторису, а також дізнаєтесь де шукати фінансування на ідеї.

Вже по закінченню навчання всі практичні знання учасники зможуть застосувати на практиці та за допомогою менторів, самостійно підготувати бізнес-план або проект для подальшої  реалізації та залучення фінансування.

Участь у всіх заходах обов’язкова.

До участі запрошуються активні мотивовані жителі (чоловіки та жінки) з чотирьох громад: Асканія-Нова, Григорівська, Тавричанська, Кочубеївська, Білозерська, Музиківська, Станісласька віком від 18 років. Оскільки кількість місць для участі в навчанні обмежена, всього від однієї громади зможуть прийняти участь не більше 4 осіб, тому, перевага буде надана тим, хто буде більш мотивованим та раніше зареєструється до участі. А тому, поспішайте!!!!

Зареєструватись можна за посиланням заповнивши гугл-форму за цим посиланням: https://goo.gl/forms/L6GIOF6aoHW6J5Jk2

Також деталі участі можна дізнатись в нашого регіонального представника Рити Бойко за телефоном: 0669087175

Програма «ULEAd з Європою» спільно фінансується Європейським Союзом та його  країнами членами: Данією, Естонією, Німеччиною, Польшею та Швецією.

 

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info