Сім’ям із дітьми заборонили повертатися до населених пунктів, де тривають активні бойові дії

0
182

4 квітня відбулось засідання Ради оборони Херсонської області, на якому прийняли рішення щодо заборони в’їзду родин із дітьми до населених пунктів, які знаходяться у зоні бойових дій.
Про це повідомили у Телеграмі Херсонської ОВА.
За словами начальника Херсонської ОВА Олександра Прокудіна, це рішення пов’язане із збільшенням кількості сімей з дітьми, які повертаються до Херсонської області. Проте діти не повинні знаходитись у зонах бойових дій, обстрілів, атак і масових замінувань.

Згідно з рішенням Ради оборони Херсонської області, сім‘ям з дітьми заборонено в‘їзд до таких населених пунктів: Кізомис, Велетенське, Берегове, Янтарне, Дніпровське, Білозерка, Приозерне, Комишани, Зимівник, Антонівка, Придніпровське, Садове, Микільське, Понятівка, Токарівка, Новотягинка, Іванівка, Тягинка, Львове, Ольгівка, Бургунка, Миколаївка, Одрадокам’янка, Козацьке, Веселе, Берислав, Новоберислав, Зміївка, Червоний Маяк, Новокаїри, Республіканець, Милове, Качкарівка, Саблуківка, Дудчани, Гаврилівка, Михайлівка, Золота Балка, Осокорівка.

Через підвищену мінну небезпеку і загрозу ворожих ударів також заборонено проводити богослужіння в церквах під час комендантської години та скупчення людей в період Великодніх свят. Крім того, під забороною – відвідування кладовищ та місць поховань.
Усі обмеження у Херсонській ОВА назвали вимушеними заходами, прийнятими задля безпеки населення.
Ще одне питання, яке винесли на розгляд Ради оборони Херсонської області, стосувалося терміну дії продажу алкоголю. У результаті обговорення його продовжено на місяць: до 15 травня в області алкоголь продаватиметься з 10.00 до 15.00.

Херсонська ОВА звертається до жителів області з наполегливим проханням дотримуватись усіх нововведень і заборон, адже це може допомогти зберегти вам життя та убезпечити рідних.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь