6.2 C
Kherson
П’ятниця, 1 Березня, 2024

Останні новини

Аграрії Херсонщини можуть отримати до 100 млн грн на розвиток бізнесу

Двадцятьом українським аграріям надають можливість отримати від 10 до 100 млн грн на відновлення та розвиток власної справи. Конкурс проводиться програмою USAID АГРО.
Про це у Телеграмі повідомила Херсонська ОВА.
У конкурсі можуть взяти участь приватні підприємства, які мають експортоорієнтовані стратегії розвитку та є постійними експортерами.
Аграрії Херсонщини зможуть збільшити обсяги закупівлі та переробки сировини, ввести нові технології переробки продукції зернових, збільшити обсяги продажів закордоном, а також розробити довгострокову експортну стратегію та збільшити обсяги продажів на 20% через 5 нових експортних каналів та ринків збуту готової продукції.
Найбільше ували у програмі приділятимуть відновленню і покращенню переробних потужностей із сировини таких видів: кукурудза на комбікорми і харчові продукти, пшениця для продовольчих, промислових і кормових цілей, жито на промислові та кормові цілі, насіння соняшнику промислове, високоолеїнове насіння соняшнику, соєві боби на промислові та кормові цілі, насіння сортове та звичайного циклу.
Більше дізнатись про строки подачі заявок, етапи конкурсу та умови участі в ньому можна тут.

  • Аграрії Херсонщини можуть отримати фінансову допомогу на відновлення фермерської діяльності. Реалізацією Програми підтримки сільського господарства України займається Міжнародна гуманітарна організація Mercy Corps. Розмір допомоги складає 3 тисячі доларів США у гривневому еквіваленті за актуальним курсом Національного банку України.
  • У фермерів Херсонщини є можливість отримати модульні склади для зберігання зерна на 300, 500 або 1000 тонн. Щоб взяти участь у програмі, необхідно подати заявку через Державний аграрний реєстр (ДАР). Стати учасниками програми можуть юридичні особи (фермерські господарства та товариства з обмеженою відповідальністю) та фізичні особи-підприємці, які володіють зареєстрованими сільськогосподарськими угіддями.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info