Школярка зі Східного перемогла на Всеукраїнському конкурсі

0
265

Учениця 4-го класу Східненського ліцею Музиківської громади здобула перемогу на VІ Всеукраїнському  конкурс фото- та відеоробіт національного проєкту “Безпечна країна”.
Про це повідомила Музиківська сільська військова адміністрація у Facebook.
Софія Чихун посіла І місце у конкурсі у номінації “Безпека життєдіяльності: знаємо та діємо”. Дівчинка зняла соціальний ролик “Будь відповідальним до своєї безпеки!”.
У своєму відео Софія продемонструвала навички самозаспокоєння та безпечну поведінку у разі виникнення надзвичайних ситуацій. Також дівчинка показала, як правильно діяти під час ворожих обстрілів.
Конкурс організували Міжнародний благодійний фонд “Допомоги постраждалим внаслідок ДТП” разом із з Міністерством освіти та науки України.
Захід спрямований на привернення уваги до дотримання правил безпеки, виховання усвідомленої та соціальної відповідальної молоді, а також розвиток творчих здібностей підростаючого покоління.

  • Футболіст із Приозерного Віктор Коваленко присвятив переможний гол звільненому Херсону. Коваленко приніс перемогу клубу “Емполі” на чемпіонаті Італії. Його команда виграла із рахунком 0:1.
  • Посад-Покровській опорній школі передали автобус. Транспортний засіб надав польський Фонд міжнародної солідарності в рамках кампанії солідарності “Шкільні автобуси для України”. Гроші на автобус виділила Європейська Комісія у співпраці з Банком Господарства Крайового (BGK).
  • Глобальна місія з розширення прав і можливостей Global Empowerment Mission та фонд Говарда Баффета (The Howard Buffet Foundation) допоможуть встановити мешканцям Посад-Покровського 800 вікон та 100 дверей.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь