20 C
Kherson
Вівторок, 26 Вересня, 2023

Останні новини

Школярка з Олександрівки зайняла перше місце у районному етапі всеукраїнського конкурсу “Книгоманія – 2020”

Нещодавно у Білозерській РДБ пройшов районний етап всеукраїнського конкурсу дитячого читання “Книгоманія – 2020”.
Для участі у конкурсі переможці І етапу подавали: читацький щоденник з відгуками на 8 книг з сучасної української та зарубіжної дитячої прози; рекламні відеоролики, у яких представляли улюблені книжки; відповідали на питання онлайн-вікторини (знання сучасної дитячої прози). Компетентне журі окремо оцінювало у щоденниках цитати, відгуки, малюнки та виступи учасників з презентаціями у школах та бібліотеках, пости у соціальних мережах. Тож за підсумками усіх конкурсів і було визначено переможців.
Шановні друзі, колеги, односельчани! У мене приємна новина! «Найкращий читач – 2020» ІІ (районного) етапу проживає в Олександрівці, навчається в 7 класі – Олефір Наталя. Їй вдалося не лише вибороти І місце, а і отримати відзнаки у номінації «Супер – щоденник» та «Оригінальна відео реклама книги”.
Наталка буде виборювати звання «Супер – читач» в ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу в м. Херсоні.
Давайте побажаємо успіхів та подальших перемог Наталці!
Хочу подякувати усім хто підтримав дівчину.
Хочеш бути лідером – читай!

https://www.facebook.com/100024315751008/videos/660663178087535/

Світлана Пекалюк

 

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info