Школярі з Білозерської, Музиківської та Дар’ївської громад відправилися на реабілітацію до Закарпаття

0
179
Фото Херсонської ОДА
20 дітей із Херсонщини поїхали на терапевтичний відпочинок до Закарпаття. Є серед них і дітлахи з Музиківки, Східного, Федорівки та Білозерки.
Про це повідомила нашому виданню Ольга Зубко, начальниця відділу соціальної підтримки пільгових категорій громадян та з питань ветеранської політики Херсонської РВА.
“14 дітей з Дар’ївської, Білозерської, Музиківської громад поїхали у Медичний центр психологічної реабілітації «Джерело життя». Відпочиватимуть вони півтора тижні. Малеча проходитиме психологічну реабілітацію та відновлення після отриманих від війни стресів. Програма містить різноманітні терапевтичні заходи, заняття з психологами та майстер-класи”.
За словами пані Ольги, ІІІ зміна розпочалася сьогодні, 26 червня, у ДМЦПР «Джерело» у селі Колочава. Проживання, харчування, дорога – безкоштовні, однак заплановано дозвілля за кошти батьків.
“У мандрівку відправились школярі віком 10-14 років, серед яких є пільгові категорії: ВПО, члени сімей загиблих військових, діти захисників тощо. Школярів очікує виїзд на озеро Синевир, похід із гідом на гору Стримба на оглядовий майданчик, купання в чанах та на річці. Дітям проведуть екскурсію з гідом по музею «Старе село», на водоспад, до мінерального джерела Беркут. Також юні мешканці Білозерщини з’їздять на форелеве господарство та овечу ферму на горі.”
Детальнішу інформацію можна отримати на «гарячій лінії» відділу соцпідтримки пільгових категорій громадян та з питань ветеранської політики УСП Херсонської РДА: +380665806651.

Фото Херсонської РВА

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь