Школярі з Білозерщини відпочинуть у Польщі

0
243

Група з 25 дітей та 5 дорослих, які живуть у Білозерці, Чорнобаївці, Велетенському, Станіславі, Приозерному та Херсоні, вирушила на оздоровлення до Польщі.
Про це повідомила Херсонська ОВА у Telegram.
У сусідній країні школярі з Херсонщини будуть насолоджуватися зимовими пейзажами, вивчати звичаї й традиції Польщі подалі від повітряних тривог та обстрілів.
У програмі відпочинку дітлахів – екскурсії, майстер-класи та різноманітні зимові активності.

  •  Поетеса та письменниця, громадська діячка і журналістка родом із Чорнобаївки Юлія Бережко-Камінська розповіла про свої досягнення у минулому році. Так, поезії нашої землячки представили під час події ООН у Варшаві. Також Юлія перемогла у видавничому конкурсі і надрукувала нову книгу – “Україна: пекельний 22-й”.
  • Учасники хореографічних колективів “Фреш” та “Семіраміда” Широкобалківського СБК дистанційно взяли участь у ІІ Всеукраїнському конкурсі мистецтв “Різдвяне диво” та отримали призові місця.
  • 50 дітей з Херсонщини відзначили різдвяні свята у Польщі та Румунії. Можливість відновити ментальне здоров’я у сусідніх країнах отримали  діти з Інгульця, Токарівки, Широкої Балки, Микільського, Дар’ївки, Лиманця, Чорнобаївки, Станіслава, Приозерного, Білозерки, Берислава та Херсона.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь