Школи Музиківської громади отримали сучасне навчальне обладнання

0
71

Фонд громади Херсона «Захист» передав освітнім закладам звільненої частини області 139 ноутбуків разом із комп’ютерними сумками, навушниками, мишками, продовжувачами, а також 12 планшетів, 25 багатофункціональних пристроїв, 18 проекторів, 3 інтерактивні дошки, 4 телевізори, 14 інфрачервоних обігрівачів та 14 портативних зарядних станцій EcoFlow. Загальна вартість обладнання – понад 5 мільйонів гривень.
Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив Фонд громади Херсона «Захист».
Реалізація даного проекту стала можливим завдяки впровадженню перших кроків в рамках меморандуму, укладеного між Херсонською обласною військовою і Фондом громади Херсона «Захист».


Обладнання надійшло до херсонських шкіл та двох навчальних закладів Херсонського району. Наші кореспонденти дізналися, що йдеться про школи Музиківської громади.
Забезпечити сучасним обладнанням навчальні заклади Херсонщини фонду вдалося завдяки фінансовій підтримці USAID – US Agency for International Development та американським платникам податків.

1 квітня, в рамках робочої поїздки на Херсонщину Віце-прем’єр-міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук разом із начальником Херсонської ОВА Олександром Прокудіним побували у Посад-Покровському і Киселівці.  Представники влади передали ноутбуки та планшети школярам цих двох сіл. Сучасні гаджети від UNICEF отримали 204 дитини.

Як повідомили в Офісі Генерального прокурора України, станом на ранок 4 квітня  більше ніж 1411 дітей постраждали в Україні внаслідок повномасштабної збройної агресії РФ. За офіційною інформацією ювенальних прокурорів 467 дітей загинуло та понад 944 отримали поранення різного ступеню тяжкості.

Ці цифри не остаточні. Триває робота з їх встановлення в місцях ведення бойових дій, на тимчасово окупованих та звільнених територіях.

Найбільше постраждало дітей у Донецькій області – 448, Харківській – 275, Київській – 127, Херсонській – 94, Запорізькій – 88, Миколаївській – 85, Чернігівській – 68, Луганській – 66, Дніпропетровській – 66.

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь