Школа місцевого самоврядування запрошує до участі громадських активістів, місцевих депутатів, посадових осіб МС

0
166

22 березня 2023 року стартує курс Школи  “Місцеве самоврядування в умовах війни та післявоєнний час”.

Курс спрямований на  представників місцевого самоврядування  – громадських активістів, місцевих депутатів, працівників органів МС.

Метою курсу є підвищення компетенцій активних громадян у питаннях діяльності та  розвитку місцевого самоврядування у їх містах, селищах та громадах.

Курс складається з теоретичної та практичної частин, та має на меті, не тільки надання інформації нашим учасникам, але і отримання ними практичного досвіду та навичок.

На сьогодні ми маємо не зрозумілу ситуацію, коли наші публікації, щодо майбутнього курсу, майже не мають розповсюдження, та не видимі великому колу нашої цільової аудиторії, при цьому Фейсбук не надає ніякої конкретної інформації про заборону наших публікацій або щось інше.

Тому ми звертаємося безпосередньо до вас з пропозицією про участь у даному курсі та проханням про розповсюдження цієї інформації серед ваших колег, друзів та знайомих.

За можливості, поширте посилання на цей захід у Фейсбуці на своїх сторінках та ресурсах: https://fb.me/e/2HutB8Yft

Для участі у курсі необхідно заповнити анкету: https://docs.google.com/forms/d/19yWBk2WegvfJGPUAMlOL4qF-r1I0qxDZZnRbGA663tU/edit

З розкладом курсу можна ознайомитися тут: https://docs.google.com/document/d/1VNy2_lptxJQInrBWlsNSvlW8ctgDodU7XZNUJjNgbCM/edit

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь