21.2 C
Kherson
Неділя, 23 Червня, 2024

Останні новини

Широкобалківська сільська рада запрошує громадян подавати пропозиції до бюджету

 

Для органів місцевого самоврядування  бути відкритими і прозорими – це не тільки обов’язок, визначений законодавством, а й ознака того, що сільський голова та депутати враховують сучасні тенденції у своїй роботі і намагаються бути максимально ближчими до своєї громади.

В рамках проекту “Сільська рада онлайн” було обрано дві пілотні громади – Станіславська та Широкобалківська, які погодилися запроваджувати у своїх роботі електронні інструменти – онлайн-трансляції сесій.

Вже оприлюднено відеозаписи двох сесій Широкобалківської сільської ради. Їх можна переглянути на каналі ради в Youtube за посиланням: https://www.youtube.com/channel/UCBs-Zyos5d6W3OR-VlGSoVA 

Також, щоб врахувати побажання мешканців щодо використання бюджетних коштів, Широкобалківська сільська рада  запрошує громадян подавати свої пропозиції до бюджету.

Діапазон пропозицій до бюджету може бути широкий – ремонт дороги, встановлення освітлення чи дитячого майданчику на конкретній вулиці чи дворі, організація тематичного фестивалю, проведення заходів з популяризації енергозбереження тощо.
Головне,  щоб надана пропозиція торкалась повноважень сільської ради, була чітко та конкретно сформульована (за необхідності – з вказанням конкретних вулиць, будинків чи інших об’єктів нерухомості, назв установ чи організацій тощо).

Як можна подати пропозицію? Оберіть найбільш зручний для вас спосіб:

– Зайдіть на сайт Широкобалківської сільської ради і заповніть просту форму за цим посиланням: http://shyroka-balka.rada.org.ua/feedback/
– Напишіть письмове звернення до Широкобалківської сільської ради і надішліть поштою

Широкобалківська сільська рада долучилася до участі у проекті «Сільська рада онлайн», який впроваджує ГО «Білозерський центр регіонального розвитку» за підтримки чеської неурядової організації NESEHNUTI в рамках Програми трансформаційної співпраці Міністерства закордонних справ Чеської Республіки

Елла Петренко

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info