Що зміниться у 2024 році для українців у виплаті пенсій та субсидій

0
190

У 2024 році Україна зможе покривати усі соціальні видатки: українці отримуватимуть пенсії та субсидії.
Про це повідомило Міністерство соцполітики.
Державний бюджет уже був ухвалений, і у ньому наявні кошти на індексацію пенсій. Однак можливість проведення індексації залежить від платників податків і ЄСВ.
Також громадяни будуть і далі отримувати житлово-комунальні субсидії, навіть у випадку, якщо вартість енергоносіїв для домогосподарств зросте. Наразі для отримання субсидії необхідно заповнити коротку декларацію із переліком осіб, що складають домогосподарство. У документі треба зазначити доходи членів господарства та чи знаходиться хтось із них закордоном. Завдяки наявності кабінету для надавачів житлово-комунальних послуг у пенсійному фонді громадянам не треба подавати багато довідок.

  • Родини військових можуть отримати пільги та виплати від держави. Підйомну допомогу надають захисникам, які переїжджають до іншого населеного пункту через службу. У закладах охорони здоров’я ЗСУ родичі військовослужбовців мають право сплачувати лише 50% вартості медичного обслуговування.
  • Мешканці Херсонщини, у тому числі й ті, що виїхали за кордон, можуть оформити пенсію дистанційно. Заяву треба подавати через веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України. Вона опрацьовується упродовж 10 днів.
  • На Херсонщині діють 7 стаціонарних відділень ПриватБанку. Чотири із них до кінця лютого будуть облаштовані укриттями. Кошти на встановлення захисних споруд виділили з обласного бюджету та сам ПриватБанк.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь