Що робити, якщо ви потрапили під завали будівлі

0
422

Спеціалісти ДСНС розповіли, що треба робити у випадку, якщо внаслідок обстрілу ви опинились під завалами будівлі.
Перш за все – не панікуйте. Екстрені служби оперативно дізнаються про надзвичайні ситуації. Вже через кілька хвилин співробітники ДСНС мають зайнятись рятувальною операцією. Також намагайтеся кричати та подавати сигнали для того, щоб вас почули рятувальники. Однак для сигналізування не можна застосовувати сірники або запальнички – це дуже небезпечно.
Пам’ятайте, що рятувальникам необхідний час для того, щоб розібрати завали. Якщо вас уже помітили, то дотримуйтесь вказівок співробітників ДСНС та намагайтесь залишатись спокійними.
Якщо рятувальники вас усе ще не почули, то спробуйте оцінити навколишню ситуацію. Згодом намагайтесь обережно вивільнити руки та ноги. Однак не можна розбирати завали коло себе, оскільки існує вірогідність, що вони обваляться ще раз.
У випадку, якщо частина вашого тіла притиснута уламком та звільнитись ви не можете – масажуйте кінцівку вище затиснутого місця.
Також розумійте власні можливості. Якщо самостійно вибратись не вдається, продовжуйте кликати рятувальників.

  • 2 січня рятувальники ліквідували загоряння в приватному будинку у Понятівці. Вогонь охопив 60 кв м приміщення. Причини виникнення пожежі все ще невідомі.
  • Сьогодні російська армія вдарила по центру Білозерки. 70-річна пенсіонерка отримала поранення ноги. Внаслідок обстрілів пошкоджені лінії електропередачі, приміщення суду, поліклініки, житлові та адміністративні будівлі.
  • 1 січня ворог вдарив по Токарівці Дар’ївської громади. Поранення отримав 69-річний чоловік. На момент обстрілу пенсіонер знаходився на власному подвір’ї.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь