Ще двох мешканок Білозерської громади чекає 5 років в’язниці

0
130

За організацію псевдореферендуму до 5 років ув’язнення засудили ще двох мешканок Білозерської громади.

Про це у Telegram повідомила Херсонська обласна прокуратура.

За даними слідчих поліції, дві жительки Білозерської територіальної громади віком 34 та 37 років допомагали російській армії у проведенні псевдореферендуму. З 23 по 27 вересня 2022 року вони ходили по домівках жителів Чорнобаївської громади з бюлетенями та урною. Зрадниці активно пропонували людям проголосувати на незаконному референдумі. У подальшому колаборантки передавали заповнені бюлетені невстановленій особі для «підрахунку» та «оформлення протоколів засідання» незаконної комісії.

Суд призначив їм покарання — 5 років позбавлення волі та права обіймати посади в органах державної влади, займатися діяльністю, пов’язаною з виборчим процесом строком на 10 років з конфіскацією частини їх майна,

До набрання рішення суду законної сили жінок утримують під вартою.

29 березня стало відомо про винесення рішення суду стосовно двох мешканок Білозерської громади віком 33 та 60 років, які добровільно пішли на співпрацю з ворогом. З 23 по 27 вересня 2022 року, перебуваючи на території тимчасово окупованого села Киселівка, зрадниці погодилися працювати у «виборчій комісії» під час проведення незаконного референдуму. Жінки надавали «бюлетені» для їх заповнення місцевим жителям.

У подальшому колаборантки передавали ці папірці невстановленій особі для «підрахунку» та «оформлення протоколів засідання» незаконної комісії.
Затриманим було повідомлено про підозру в скоєнні злочину, передбаченого ч.5 ст.111-1 Кримінального кодексу України «Колабораційна діяльність», а саме – участь громадянина України у проведенні незаконного референдуму на тимчасово окупованій території.

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь