17.3 C
Kherson
Четвер, 30 Травня, 2024

Останні новини

Шахраї виманили у мешканки Білозерської громади понад 16 тисяч гривень

Протягом минулої доби на гачок банківських шахраїв потрапило троє мешканців Херсонщини. Серед них – жінка з Білозерської громади.
Про це у Телеграмі повідомила поліція Херсонської області.
До заявниці зателефонували невідомі, які представилися працівниками банку. У розмові вони повідомили, що існує загроза кібератаки на фінансову установу, тож рахунки клієнтів – у небезпеці. Для того, щоб уникнути неприємностей, аферисти попросили повідомити пароль, який надіслали жінці на телефон. Таким чином остання втратила 16600 гривень.
У подібну ситуацію потрапив і чоловік із Берислава. Зловмисники зняли з його зарплатної картки 5900 гривень та ще 31900 – із кредитної.  А мешканка Нововоронцовки отримала на телефон повідомлення від псевдопрацівника банку, що її картку заблокували. Після цього жінку попросили передати персональні дані, номер картки, термін її дії і три цифри на звороті. Так вона втратила 11 000 гривень.
За фактами вищезгаданих злочинів правоохоронці відкрили кримінальні провадження за ст. 190 “Шахрайство” КК України.
Поліція нагадує – не можна довіряти особам, які представляються працівниками банку та вимагають дані вашої картки. У такому випадку варто зателефонувати до банку або прийти до відділення та з’ясувати ситуаію.

Фото – ілюстративне 

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info