Набирає обертів профорієнтаційний курс від Інни Корміленко – індивідуальні консультації, онлайн зустрічі, тренінги, спілкування… Тож цього серпня мали такі активності:
💜Тренінги “Фінансова грамотність” у Миколаєві від Оксани Маханько. Дві групи учасниць опанували знання з планування та ведення бюджету, управління особистими фінансами, інвестицій та заощаджень, безпечного кредитування та знайомилися з інвестиційним портфелем. Про цю зустріч є детальний матеріал на сайті ГО “БЦРР”.
💜Серія тренінгів “Заяви про себе. Ти бренд”. Психологиня та профорієнтаторка завітала з авторською програмою до жінок та дівчат з Білозерської, Чорнобаївської та Дар’ївської громад. Під час цих тренінгів кожна присутня змогла попрацювати над власною місією, цінностями та вчилася робити бренд-сесію для подальшої популяризації себе у соціальних мережах.
“В Білозерській громаді ми зустрілися в безпечному місці і разом з жінками та дівчатами у нас був справжній мозковий штурм. Кожна працювала самостійно у своєму практичному зошиті. Це авторська розробка – наш подарунок жінкам. Давши відповіді на всі запитання в ньому можна сформувати поняття особистого бренду і побудувати рекламну стратегію. А ще глибинно себе дослідити, навчитися спиратися на свої сильні риси, що сприяє підвищенню самооцінки.
Питання, яке змусило замислитися всіх без виключення: заради чого ви вранці прокидаєтеся і робите свою справу/роботу/бізнес?”, – ділиться враженнями Інна Корміленко після одного з заходів.
“Зустріч в Чорнобаївці була екстремальною. Нам життя ставило виклики, у вигляді відсутності світла, темряви, неможливості під’єднати техніку, хворої собаки… Але учасниці перетворили всі мінуси на плюси: викликали ветеринара та врятували тварину, розташувалися на природі замість душного приміщення. Це ще раз показує, що кожна з нас може діяти, вирішувати всі проблеми і досягати успіхів. Кожен виклик – це можливість зробити по-іншому та удосконалити процеси”, – продовжує Інна.
💜Далі провели онлайн захід «Життєвий орієнтир. Шукаємо ідеї для заробітку. Вихід є!» присвячений техніці пошуку роботи, плануванню цього процесу та знайомством з джерелами роботи у інтернеті. Онлайн формат зручний для всіх жінок і дівчат: для тих, які наразі не перебувають на Херсонщині, але планують повернутися при зміні безпекової ситуації. А також для тих, які вдома, але перебувають у різних громадах. Інтернет обʼєднує всіх.
На зустріч запросили Олену Філоненко, яка поділилася з присутніми своїм шляхом розвитку бізнесу в соціальних мережах. Олена засновниця «Майстерні пряничних смаколиків» та пройшла тривалий шлях від державної служби до самозайнятості з впізнаваним брендом у соціальних мережах. Її вироби – унікальні за оформленням і неймовірні за смаком.
💜Нагадуємо, що жінки та дівчата можуть отримати безкоштовну індивідуальну консультацію від Інни Корміленко під час якої визначити мету на майбутнє, зрозуміти власні схильності і здібності, протестувати підприємницький потенціал, попрацювати із страхами, зробити неймовірне резюме вмінь і досягнень! Зателефонуйте за номером: +38(066) 999-01-42
Дякуємо всім дівчатам та жінкам, які долучились до активностей! Ви відкрили для себе нові шляхи для професійного і особистісного зростання. Але це лише початок тривалого і цікавого шляху до самовдосконалення, створення власного бренду та успішного розвитку кар’єри.
🟦Проєкт «Підвищення спроможності жінок Херсонщини» впроваджується ГО “Білозерський центр регіонального розвитку” у партнерстві з International Alert за технічної підтримки ООН Жінки в Україні та за фінансування Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги ООН (WPHF), гнучкого та оперативного інструменту фінансування, що підтримує якісні заходи для підвищення спроможності місцевих жінок у запобіганні конфліктам, реагуванні на кризи та надзвичайні ситуації та використання ключових можливостей миробудівництва.
Ця публікація підготовлена за фінансової підтримки Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй (WPHF), але це не означає, що висловлені в ній погляди та вміст є офіційно схваленими або визнаними з боку Організації Об’єднаних Націй.
Жіночий фонд миру та гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй (WPHF) – це єдиний глобальний механізм, створений виключно на підтримку участі жінок в процесах розбудови миру та безпеки, а також гуманітарної допомоги. WPHF, керований низкою представників громадянського суспільства, урядів та ООН, — це трастовий фонд за участі багатьох партнерів, який мобілізує терміново необхідне фінансування для місцевих організацій, очолюваних жінками, та працює разом із жінками на передовій заради побудови міцного миру. Починаючи з 2016 року, WPHF надав фінансування та підтримав спроможність понад 1000 місцевих жіночих організацій громадянського суспільства, які працюють над питаннями порядку денного «Жінки, мир, безпека» та реалізовують гуманітарну діяльність у 41 країні світу, які постраждали від кризи.