15 C
Kherson
Вівторок, 16 Квітня, 2024

Останні новини

Селяни можуть отримати дотацію за вирощування молодняка великої рогатої худоби

У межах виконання завдань, визначених Законом України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» і в програмах розвитку економіки, Уряд запровадив комплекс підтримки аграрного сектору. Нині загальний обсяг урядової підтримки становить понад 6 млрд. грн., з них  на державну підтримку галузі тваринництва спрямовано 4 млрд. грн.

Згідно постанови Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 року №107  фізичні особи можуть отримати дотацію за вирощування молодняка великої рогатої худоби, яка надається за кожні чотири місяця утримання молодняку ВРХ  з урахуванням віку молодняка до 13 місячного віку у розмірі до 2,5 тис. грн за кожну голову молодняка.

Для отримання вищевказаної дотації, власникам необхідно звернутися до селищної/сільської ради із заявою. До заяви необхідно додати:

  • копії паспорту та ідентифікаційного номеру власника тварини;
  • копію довідки з банку про відкриття рахунку;
  • копію паспорта на худобу.

За додатковою інформацією звертайтеся до сільської/селищної ради.

 

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info