Село Посад-Покровське розміновано на 90%

0
116

В рамках робочої поїздки на Херсонщину Прем’єр-міністр побував у Посад-Покровському. Денис Шмигаль ознайомився з процесом відбудови населеного пункту та поспілкувалися з громадою.

Інформація про це з’явилася на Урядовому порталі.

Посад-Покровське – один із шести населених пунктів, визначених Урядом, де відбувається комплексне відновлення за принципом Build back better, тобто «відбудувати краще, ніж було».

 Білозерка.info

«Через російську окупацію в Посад-Покровському не лишилося неушкоджених будівель. Загалом тут близько тисячі споруд. Наразі розпочаті перші проекти будівництва. За сучасними стандартами будуть зведені амбулаторія, громадський центр села, дитячий садок – ліцей», — зазначив Денис Шмигаль.

За інформацією ДСНС, село розміноване майже на 90%. Вже відновлене електропостачання, до села поступово повертаються люди.

Нагадаємо, що Уряд затвердив постанову, яка визначає шість населених пунктів, де в межах експериментального проекту відновлення проходитиме комплексно й за новими принципами. Відібрані населені пункти: Бородянка і Мощун в Київській області, Тростянець у Сумській області, Посад-Покровське в Херсонській області, Циркуни в Харківській області та Ягідне в Чернігівській області.

За інформацією Офісу Президента, сьогодні внаслідок російського обстрілу Херсону поранені 23 людини, троє з них — діти.

Окупанти завдали удар по Таврійському мікрорайону, Корабельному району та центру міста. Пошкоджені будівлі медичного закладу, дитячого садка, супермаркету, житлові будинки, автомобілі та лінії електропередачі.

Усіх постраждалих шпиталізували. Троє людей перебувають у тяжкому стані, інші отримали середні або легкі травми.

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь