17.4 C
Kherson
Субота, 23 Вересня, 2023

Останні новини

«Секрет успіху – вірити в себе і діяти», – В’ячеслав Лях

 Білозерка.info

Сьогодні В’ячеслав Лях – успішний підприємець, але  був і непростий період  у житті, коли він поповнив ряди безробітних. Однак це дало йому поштовх для досягнення нових вершин. 

 Закінчивши Херсонський юридичний інститут Харківського національного університету внутрішніх справ, молодий юрист почав працювати на посаді головного державного податкового інспектора, а  через деякий час був переведений до Державної фінансової інспекції в Херсонській області. Шестирічний досвід на різних посадах дозволив зрозуміти, що юриспруденція – це покликання. Але так сталося, що хвиля скорочення робочих місць не оминула пана В’ячеслава.

Чоловік вирішив звернутися по допомогу в працевлаштуванні  до Білозерської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості. Перебуваючи на обліку, В’ячеслав отримав пропозицію щодо відкриття власної справи. Маючи відповідний фах, В’ячеслав  вивчив це питання досконало, переглянув законодавчу базу, зважив всі «за» та «проти». І зрештою прийняв для себе рішення, яке змінило його життя.

Уже за 5 місяців після втрати роботи за сприяння служби зайнятості чоловік реалізував себе як приватний підприємець.

Сьогодні В’ячеслав Лях надає консультації, роз’яснення з правових питань та готує процесуальні документи до суду мешканцям усього району. Його знають, цінують, звертаються по допомогу. Крім того, В’ячеслав займається  питаннями безоплатної правової допомоги  в рамках однієї з громадських організацій.

«Мені пощастило, що у свій час я потрапив під скорочення. Пощастило, що перебував на обліку в службі зайнятості. Саме там я отримав необхідну мені інформацію. Мене підтримали. А далі…далі я зміг побороти свій страх невдачі, зібратися, повірити в себе, свої знання. Секрет успіху – вірити в себе і діяти!» – стверджує чоловік.

Херсонський обласний центр зайнятості

Olga Makogon

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info