28 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

Секрет сімейного щастя Чегодаєвих – любов та адреналін

Олександр і Тетяна ЧЕГОДАЄВИ з Білозерки разом вже п’ятнадцять років. Подружжя виховує спільну донечку, підтримує родинні стосунки з двома дорослими дітьми Олександра від першого шлюбу, має власну справу та спільне екстремальне за-хоплення.

 Білозерка.info

З 2011 року чоловік бере участь в авторалі, спочатку на позашляховику, згодом – на ВАЗ-1119 «Калина». У цьому році напарником Олександра стала кохана дружина, яка виконує роль штурмана.

Дружина-штурман

Першим змаганням сімейного екіпажу стало ралі «Чумацький шлях» на Херсонщині. Тетяна дуже переживала з приводу свого дебюту у новій ролі, боялася не впоратися із завданням та підвести чоловіка. Бойове хрещення тендітного штурмана виявилося не з простих. Напередодні змагань пройшов дощ, тож учасникам перегонів доводилося не лише дотримуватися маршруту та часових обмежень, а й долати ділянки з багнюкою. Та навіть за таких складних умов Чегодаєви зуміли фінішувати п’ятими у своїй категорії і отримати перший трофей. Ралі «Чумацький шлях» не принесло Тетяні особливого задоволення, адже жінка дуже нервувала.

 Білозерка.info

Наступною стала участь Чегодаєвих у міні-ралі на «Кубок Лиманів», в рамках якого відбулося чотири змагання на Одещині та Миколаївщині. В результаті білозерська команда отримала два кубки за третє місце і один – за друге у своєму класі. А також 20 місце в абсолюті серед сорока команд з різних куточків України, частина яких мають звання чемпіонів. До речі, жінок у складі екіпажів, дуже мало. Але нагороди для Чегодаєвих – річ другорядна, хоча й приємна. Головне – неймовірний драйв та потужний заряд адреналіну. Саме ці відчуття підживлюють кохання Олександра і Тетяни. Спільне захоплення – чудовий спосіб зміцнення сімейних стосунків, щоправда недешевий.

Скільки коштує хобі

Утримання автомобіля для перегонів – доволі дороге задоволення. Машина повинна відповідати певним технічним умовам, перш за все, бути безпечною для пілота і штурмана. Для цього автівку обладнують додатковим металевим каркасом, встановлюють спеціальні сидіння, посилені ремені безпеки. Крім того, члени екіпажу повинні мати спецекіпірування. Все це потребує чималих фінансів.

 Білозерка.info

Технічну підготовку та обслуговування ВАЗ-1119 Олександр здійснює сам. А на змаганнях доводиться залучати механіка. Після кожних перегонів автомобіль потребує ремонту, адже деякі деталі не витримують навантаження. За день змагань залізному коню доводиться долати відстань у понад сто кілометрів в умовах бездоріжжя, маневрувати на крутих поворотах. У деяких екіпажів є постійні спонсори, котрі допомагають в утриманні спорткарів і фінан-сують участь у змаганнях. Чегодаєви поки що прославляють Білозерку за власний кошт…

Життя – це постійний рух

Кожен із нас, залежно від темпераменту, обирає свій спосіб відпочинку. Для родини Чегодаєвих – це активне дозвілля. На змагання з ними завжди їде група підтримки: рідні, друзі та близькі. У період між участю у ралі родина Чегодаєвих виїжджає на відпочинок до лісу, на море або до річки. Сидіти вдома біля телевізору – не про них. Сьогодні Олександру і Тетяні бракує клопотів, пов’язаних із підготовкою до міні-ралі, змагання призупинені до весни. Проте вони обов’язково сядуть у свою «Калину», тільки-но відкриється новий сезон перегонів. Їхня головна мета у ралі – не продемонструвати надможливості, а дійти до фінішу. У салоні свого спорткара, як і в сімейному житті, вони довіряють одне одному, і мабуть саме це допомагає їм здійснювати мрії.

 Білозерка.info Наталія Свирида

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info