28.5 C
Kherson
Неділя, 14 Липня, 2024

Останні новини

Сага по поліпшенню транспортних послуг на маршруті Херсон- АС Кізомис продовжується

Дуже емоційно та бурхливо пройшло обговорення кількості зупинок у населених  пунктах Кізомис та Велетенське 30 серпня 2017 року в  приміщенні  Кізомиської сільської ради. Звичайну зустріч по підготовці переліку зупинок (які вже існують і які влаштовують всіх громадян) для затвердження виконавчим комітетом Кізомиської сільської ради перетворили в балаган. 

Перевізник  запросив на зустріч громаду (хто надав йому такі повноваження невідомо) та попередньо із працівником сільської ради, депутатом Кудрьою Ларисою Григорівною (дружина водія, що працює на маршруті) розповсюдили інформацію про зменшення кількості зупинок. Звісно обурені та сповнені негативу присутні члени територіальної  громади кричали та перекрикували доповідачів, дозволяли негативні висловлювання на членів ініціативної групи.

При цьому на початку зустрічі представники ТОВ «Іксора», які саме і запросили людей, не знали що їм розповідати та не могли пояснити, чому вони збирали людей.

Насправді зустріч була запланована після наради  18.08.2017 р. в обласній державній адміністрації  за участю ініціативної групи Кізомиської сільської ради із представниками управління транспорту та перевізником ТОВ «Іксора» по результатам виконання доручення голови ОДА «Щодо поліпшення якості транспортного обслуговування мешканців Кізомиської сільської ради Білозерського району».

Затвердження зупинок виконавчим комітетом стало необхідним, так як перевізник та водії маршрутних автобусів почали маніпуляції і шантаж під час проведення моніторингу пасажиропотоку та кількості перевезених пільгових категорій населення на маршруті Херсон- АС Кізомис, який проводився з 27 липня по 2 серпня включно.  

Це питання виникає постійно після скарг жителів населених пунктів що до якості надання транспортних послуг чи підвищенні тарифу на перевезення. Гарний  інструмент у перевізника для стримування незадоволення та залякування людей, перетворюючи громаду у  дуже зручну «толпу», яка вже забула про піднятий тариф на 65%, про скорочення пільгових перевезень, про хамство водіїв та про безквитковий проїзд та інш.

Рішення виконавчого комітету дозволить узаконити зупинки і припинити маніпуляції і шантаж з боку перевізників, щоб громадяни не боялися відстоювати свої права та якість надання послуг перевізником.

Саме прикре, що в цьому шантажі беруть участь працівники сільської ради, допомагаючи перевізнику. Напевно інших справ немає, наприклад як встановити два зупинкових павільони, на які виділено кошти ще 29.06.2017р.

Коли люди дізналися, що виконавчому комітету потрібно лише затвердити вже існуючі зупинки, і зустріч була організована лише для того, щоб виписати ці зупинки для підготовки рішення для виконавчого комітету, то обурення стало ще більшим, так як всі почали сумніватися у доцільності відбудування цієї зустрічі. Винними звісно залишилися представники ініціативної групи, які взагалі ніякого відношення до запрошення не мали.

Весь час всі дії ініціативної групи щодо поліпшення якості послуг представники перевізника супроводжують словами, що у вас нічого не вийде. У мене тоді запитання – то чому ви всі так нервує і в своїй агонії створюєте такі прецеденти, як вчорашня зустріч?

  

Депутат Кізомиської сільської ради Зелінська Альона

ДВІДКОВО:

Цей матеріал надійшов на конкурс журналістських робіт, який проводить ГО «Білозерський центр регіонального розвитку» в рамках проекту “Сільська рада онлайн” в партнерстві з порталом «Білозерка Інфо» та газетою «Придніпровська зірка» за підтримки чеської неурядової організації NESEHNUTI в рамках Програми трансформаційної співпраці Міністерства закордонних справ Чеської Республіки.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info