Ряд населених пунктів Білозерщини включили до зони бойових дій

0
591

Населені пункти Херсонщини, розташовані вздовж лінії фронту, включені до переліку таких, де ведуться бойові дії. У Херсонському районі – це Херсонська, Білозерська, Станіславська громада, а також села Новотягинка, Іванівка, Микільське, Понятівка, Токарівка та Чорнобаївка.
Про це повідомив у Телеграмі голова Херсонської ОВА Олександр Прокудін.

“Низку населених пунктів Херсонщини включили до зони бойових дій. При ухваленні цього Наказу врахували наші пропозиції щодо функціонування державних установ та реєстрів. Їхню роботу не буде припинено, тож жителі області й надалі зможуть отримувати державні послуги безпосередньо на місцях та для цього їм не потрібно буде виїжджати за межі цих населених пунктів”, – зазначив він.

Перелік територіальних громад, що розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають у тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні) періодично оновлюється. Останні зміни набрали чинності 21 липня 2023 року.

  • Уряд вніс зміни до програми єВідновлення. Відтепер українці, які відремонтували пошкоджене житло внаслідок російської агресії самостійно, зможуть отримати компенсацію за витрати. Кабмін розраховує, що механізм компенсацій буде готовий восени, після цього виплати отримуватимуть і власники відновленого житла.
  • За інформацію Мінреінтеграції, станом на 20 липня постраждалим від підтоплення вже виплачено 17,9 млн гривень грошової державної допомоги. Йдеться про виплати матеріальної допомоги у розмірі 5 тис. гривень від держави особам, які постраждали від підтоплення внаслідок підриву ворогом Каховської ГЕС. Заяви на таку грошову допомогу від держави приймаються до 31 серпня 2023 року включно.

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь