28 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

Розпочався збір пропозицій громадян до бюджету Білозерської ОТГ на 2021 рік

Шановні жителі Білозерської об”єднаної територіальної громади!

Громадська організація «Білозерський центр регіонального розвитку» в рамках щорічної акції «Впливай на бюджет своєї громади!» збирає пропозиції до бюджету Білозерської селищної ради на 2021 рік. 
Впливай на місцеву бюджетну політику – НАДАЙ СВОЮ ПРОПОЗИЦІЮ, ЯКИМ ЧИНОМ ПОВИННІ БУТИ СКЕРОВАНІ КОШТИ СЕЛИЩНОГО БЮДЖЕТУ В 2021 РОЦІ! Селищний бюджет – це гроші громади, твої гроші!

Діапазон пропозицій до бюджету може бути широкий – ремонт дороги, встановлення освітлення чи дитячого майданчику на конкретній вулиці чи дворі, організація тематичного фестивалю, проведення заходів з популяризації енергозбереження тощо. Головне, щоб надана пропозиція торкалась повноважень селищної влади, була чітко та конкретно сформульована (за необхідності – з вказанням конкретних вулиць, будинків чи інших об’єктів нерухомості, назв установ чи організацій тощо).

Окрім отримання бюджетних пропозицій під час вуличної акції, пропозиції до бюджету Білозерської селищної ради на 2021 рік будуть збиратися за аналогічною формою в режимі «он-лайн» протягом 29 жовтня – 15 листопада 2020 року на сайті організації www.pravo-bilozerka.blogspot.com та порталі www.bilozerka.info

Всі зібрані таким чином пропозиції громадян будуть систематизовані та у формі звернення громадян скеровані до Білозерської селищної ради для врахування при підготовці проекту бюджету Білозерської селищної ради на 2021 рік, а також оприлюднені в ЗМІ.

Акція “Впливай на бюджет своєї громади!” проводиться ГО «Білозерський центр регіонального розвитку» в рамках громадського партнерства “За прозорі місцеві бюджети!”.

ВНЕСИ СВОЇ ПРОПОЗИЦІЇ В ЦЮ ФОРМУ, А МИ ПЕРЕДАМО ЇХ В СЕЛИЩНУ РАДУ! 

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info