28 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

Розпочався Чемпіонат області з волейболу серед чоловіків

3 листопада (неділя) в с. Виноградове Олешківського району було розпочато регулярний Чемпіонат області з волейболу 2019-2020 рр. серед чоловіків.
Як повідомляє Чорнобаївська сільська рада у першому турі свої матчі зіграли команди: СК «Скадовськ» (минулорічні Чемпіони області), ВК «БАБАЙ» с. Чорнобаївка, с. Виноградове та ВК «Доманівка» Миколаївської області.

 Білозерка.info
Результати ігор:
1. с. Виноградове × ВК «Доманівка» 2-1.
2. СК «Скадовськ» × ВК «БАБАЙ» 1-2.
3. СК «Скадовськ» × ВК «Доманівка» 2-0.
4. с. Виноградове × ВК «БАБАЙ» 0-2 (перша партія закінчилася з рахунком 28-30).

 Білозерка.info
Також додатковий матч зіграли команди с. Виноградове та СК «Скадовськ», який закінчився з рахунком 2-1 на користь команди с. Виноградове.
Наступний тур волейболісти нашого села проведуть у м. Херсон 15 грудня 2019 року і зіграють з командами ДЮСШ м. Нова Каховка (срібні призери Чемпіонату області) та «Вгору» м. Херсон (бронзові призери Чемпіонату області).

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info