28 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

Розпочато обласний чемпіонат з волейболу

 Білозерка.info

4 листопада в с. Чорнобаївка було розпочато чемпіонат області з волейболу серед чоловічих команд сезону 2018-2019 років, який проводиться за підтримки управління фізичної культури та спорту Херсонської обласної державної адміністрації, асоціації волейболу та пляжного волейболу Херсонської області.

Мета турніру – популяризація волейболу серед населення, залучення до регулярних занять спортом осіб усіх вікових категорій, розширення глядацької аудиторії та подальший розвиток волейболу у регіоні. Турнір триватиме з листопада 2018 року по травень 2019 року. Змагання пройдуть у всіх населених пунктах, які подали заявки на чемпіонат, а це дванадцять команд нашої області.

У Чорнобаївку на перший тур з’їхалися чотири команди: «Агро-спорт» – с. Антонівка, «Вгору» – м. Херсон, «Скадовськ» – м. Скадовськ» та «Бабай» – с. Чорнобаївка Білозерського району. 


Результати матчів: «Скадовськ»- «Бабай» (0:2); «Агро-спорт»- «Вгору» (2:0); «Агро-спорт»- «Бабай» (2:1); «Вгору»- «Скадовськ» (2:0).


Наступний тур для спортсменів ВК «Бабай» села Чорнобаївка відбудеться 18 листопада 2018 року у м. Херсоні, в якому наші гравці зустрінуться з командами «Херсон-сіті» м.Херсон та «Гопри» м. Гола Пристань.


Тож, побажаємо волейболістам команди «Бабай» перемог та гідно представити наше село в чемпіонаті області.

 

За матеріалами: Чорнобаївська сільська рада

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info