Розпочалася реєстрація для проходження сертифікації вчителів

0
72

1 серпня розпочалася реєстрація для проходження сертифікації вчителів математики та української мови і літератури.

Про це повідомляє Управління Державної служби якості освіти у Херсонській області у Фейсбуці.

Це пілотна сертифікація, тож долучитися до неї зможуть не всі охочі, а лише по 500 учителів математики та української мови і літератури.

З 1 до 11 серпня 2023 року педагогічний працівник зі стажем педагогічної роботи не менш ніж два роки, який за основним місцем роботи працює на посаді вчителя математики чи вчителя або української мови і літератури, або української мови, або української літератури, матиме змогу зареєструватися для участі в сертифікації.

Водночас учителі, які працюють у закладах освіти за відповідним профілем за сумісництвом чи суміщенням, а також керівники та їхні заступники, які мають педагогічне навантаження з відповідних предметів у 5-6 класах, не зможуть узяти участі в сертифікації.

Реєстрація поділена на два етапи 1–7 серпня, основний етап — у рамках граничної кількості за регіонами. Якщо ж десь квота не буде використана, на решту місць по Україні можна буде зареєструватися 7–11 серпня.
Крім того взяти участь у сертифікації зможуть лише вчителі, які перебувають в Україні. За кордоном поки що центрів тестування для них не створили. Але зареєструватися можна і з іншої країни, якщо впевнені, що до початку сертифікації повернетеся в Україну.

Варто зазначити, що сертифікація дає можливість вчителю одержати визнання свого професіоналізму, заявити про себе та отримати бонуси за високий рівень компетентності. До того ж сертифікація зараховується як проходження атестації педагогічним працівником та є підставою для присвоєння йому відповідної кваліфікаційної категорії та/або педагогічного звання.

Сертифікований учитель формує позитивний імідж закладу освіти, підтверджує високий фаховий рівень педагогічного колективу та мотивує колег до змін і новації!

👉Довідково: 🔗Положення про сертифікацію педагогічних працівників http://surl.li/dfhvq, 🔗розділ «Сертифікація» на сайті Державної служби якості освіти України https://sqe.gov.ua/diyalnist/sertifikaciya/

Фото: Освіторія

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь