3.5 C
Kherson
Неділя, 10 Грудня, 2023

Останні новини

Розглянуті питання життєзабезпечення територіальних громад району

15 серпня 2018 року в смт Білозерка під керівництвом голови районної державної адміністрації Віктора Романова проведено розширену нараду, в якій взяли участь заступники голови районної державної адміністрації, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, районних служб, сільські голови, начальники ВОС сільських рад та представники об’єднаних територіальних громад району. 

Під час наради обговорили питання щодо організації підготовки матеріально-технічної бази для розміщення управління 124-ї окремої бригади територіальної оборони на базі дитячого табору «Фрегат» (с. Кізомис) у зв’язку з проведенням в області з 03 по 12 вересня 2018 року навчальних зборів 124-ї окремої бригади територіальної оборони. Також до порядку денного наради були включені питання про стан здачі та якість оформлення документів для отримання суми зекономлених коштів невикористаної субсидії, про завершення бюджетного року та особливості формування місцевих бюджетів на 2019 рік, про стан цивільного захисту ланок територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Херсонської області, про необхідність проведення заходів щодо недопущення поширення африканської чуми свиней на території району та створення матеріально-технічного резерву для її ліквідації у разі виникнення та інші питання, що стосуються життєзабезпечення територіальних громад району.

В нараді взяв участь представник державного підприємства «Херсонстандартметрологія», начальник сектору системи управління Ігор Шатохін. Він ознайомив присутніх із окремими положеннями Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів». Крім того, виступаючий звернув увагу присутніх на набуття чинності Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» та запросив сільських голів до співпраці в питаннях розробки, впровадження та застосування постійно діючих процедур, заснованих на принципах НАССР, всіма операторами ринку харчових продуктів підпорядкованої їм території.

 

За матеріалами: Білозерської РДА

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info