2.4 C
Kherson
Неділя, 10 Грудня, 2023

Останні новини

Розенко розповів про ціну на газ

Розенко розповів про ціну на газ в Україні на опалювальний сезон 2017 і 2018 років

Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко заявив про те, що підвищення ціни на газ в опалювальному сезоні 2017-2018 років не буде.

«На сьогодні є чітке рішення про те, що ціна на газ в цьому опалювальному сезоні підвищуватися не буде. І в Державному бюджеті України на 2018 року закладена ціна на газ на рівні 2017 року », – сказав він.

Віце-прем’єр також зазначив, що на сьогодні немає ніяких підстав для підвищення цін на житлово-комунальні послуги.

«Найбільш важким етапом восени завжди було зростання ціни на газ, але ціна на газ не підвищуватиметься, а отже, немає ніяких підстав для підвищення вартості житлово-комунальних послуг, і немає ніяких підстав говорити про розкручування інфляції в осінньо-зимовий період», – зазначив Розенко.

 

За матеріалами: bloknot-khersona.ks.ua

 

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info