Росіяни завдали шкоди “Енограю” більше ніж на 100 мільйонів гривень

0
162

Внаслідок окупації Станіславської громади підприємство «ЕНОГРАЙ», що займається вирощуванням фруктів, втратило понад 100 мільйонів гривень.

Про це повідомляє AgroPortal.

Як розповів керівник підприємства Іван Таужнянський, пошкоджено дуже багато площ садів військовою гусеничною технікою, але більшість дерев усе ж таки постраждала від того, що не було відповідного догляду — обробки, обрізання, поливу, удобрення…

“Цього сезону ми вирощуємо все, що було до війни, але не в таких обсягах. Черешня та персик — наші основні культури, будуть також абрикос, слива та яблука. 98% продукції реалізовуємо в Києві, веземо по мережах. Чекаємо на перший врожай персиків через тиждень», – розповідає керівник підприємства.

Площа саду підприємства, яка до війни сягала близько 400 га, наразі скоротилася до 165 га.

Восени СТОВ “Енограй” планує висадити саджанці 64 сортів персика. З Іспанії підприємству привезли більше 50 тисяч саджанців персика.

“Це наш питомник, який буде восени висаджуватися, таких в Україні немає взагалі, це ексклюзивні сорти», — поділився планами Іван Таужнянський.

Підприємство мало отримати й висадити саджанці з Іспанії ще навесні 2022 року, але оскільки почалася війна, іспанці пішли назустріч і притримали їх у себе ще на рік.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь