Росіяни випустили по Станіславу снаряд із агітаційними листівками

0
1167

19 жовтня російський “агітпром” випустив снаряд із пропагандистськими листівками по одному з населених пунктів правобережжя.
Про це повідомив керівник Херсонської ОВА Олександр Прокудін у Telegram.

“Сьогодні окупанти випустили снаряд по одному з населених пунктів правобережжя. Але замість боєприпасів – довкола розсипалися агітки.
“Удар” по свідомості наших військових “прицільний”: пишуть, що воюємо ми за Америку, що потрібно “зробити правильний вибір і воззʼєднатися з братнім народом і спільно боротися з фашизмом, як колись це робили діди та прадіди.
От як ще пояснити фашистам, що вони і є фашистами?!” – пише Прокудін.

Як з’ясували журналісти нашого видання, снаряд потрапив на територію Станіслава.

“Чоловік казав не брати ті листівки до рук, але мені було цікаво. Листівка на двох мовах – російською та українською. У тексті – звичайна для роспропаганди маячня про братські народи. Кажуть, мовляв, український солдате, ти нікому не потрібен. Здавайся у полон і повернешся до родини, закликають. Де ж тут логіка?
Ще вразило, що листівка дуже безграмотно написана, помилки є навіть у російській версії, не говорячи вже про українську. Сміх та й годі!
І взагалі – було таке відчуття, що росіяни, звертаючись до українців, пишуть про себе. Вони досі не розуміють, що ми їм ніколи не повіримо”, – говорить місцева жителька Вікторія.

У листівках йдеться, якщо б Росія хотіла, то б давно знищила мирні міста і села України. Рівень цинізму зашкалює – адже саме знищенням інфраструктури і геноцидом українців щодня займається армія рф. У тому ж Станіславі “братська любов” у вигляді снарядів, мін, ракет руйнує людські життя і будівлі.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь