Російському командиру повідомили про підозру у причетності до вбивства семи цивільних у Правдиному

0
172

За процесуального керівництва Херсонської обласної прокуратури заочно повідомлено про підозру командиру підрозділу морської піхоти Чорноморського флоту вмф зс рф у державній зраді та порушенні законів і звичаїв війни.

 Білозерка.info

Про це у Телеграмі повідомила Херсонська обласна прокуратура.

За даними слідства, у 2014 році після окупації російськими військами АР Крим громадянин України добровільно перейшов на бік ворога, отримав громадянство рф та вступив до лав збройних сил держави-агресора.

З березня 2022 року підозрюваний разом з підлеглими військовими рф забезпечував окупацію населених пунктів Херсонської області. На захопленій території він організовував та контролював процеси, пов’язані з придушенням опору місцевого населення щодо реалізації політики окупаційної влади та схиляння громадян України до співпраці, здійснення фільтраційних заходів та інше.

У квітні 2022 року, знаходячись у селі Правдине, разом із спільниками підозрюваний затримав працівників фірми, які охороняли поблизу села зрошувальні агрегати, а також неповнолітню дівчину.

Шістьох чоловіків та дівчину привезли до приватного будинку, де застосовували до них фізичне насилля та розстріляли. Після цього окупанти підірвали будинок із вбитими.

У листопаді після звільнення населеного пункту ЗСУ правоохоронці  провели ексгумацію та огляд тіл загиблих в цьому будинку. Поліцейські зафіксували ознаки насильницької смерті. Деякі із вбитих мали ушкодженням черепів, спричинені кульовими пораненнями. На зап’ястях ще у двох виявлено мотузки.

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь