3.5 C
Kherson
Неділя, 10 Грудня, 2023

Останні новини

Російські військові покинули Благодатне?

Сьогодні вночі з’явилася інформація про те, що російські окупанти відступили з Благодатного, яке входить до складу Чорнобаївської територіальної громади. Як повідомив радник глави ОП Олексій Арестович в ефірі «Фейгін Live», це була не панічна втеча, а сплановані дії внаслідок наступу ЗСУ. Російських солдатів перекинули з Благодатного на іншу ділянку Херсонської області.

«Російські війська покинули Благодатне. А воно дуже близько до Херсона. Але це не панічна втеча, а маневр. Вони посилили Херсонський напрямок, правобережне угруповання», – заявив Арестович, – Ми там конкретно поднависли над ними, і їм потрібно реагувати».

За словами місцевих мешканців, більшість тамтешніх родин, особливо з дітьми, виїхали з Благодатного. Через постійні обстріли у селі пошкоджено та зруйновано багато будинків, точну кількість яких наразі назвати важко. Крім того, постраждало сільське кладовище. Є жертви і серед місцевого населення. Внаслідок осколкового поранення загинув молодий чоловік, ще одного – розстріляли російські військові. Багато селян отримали поранення різного ступеню важкості. Донині невідома доля місцевих мешканців, котрих ще у березні викрали російські військові. Люди емоційно виснажені від постійних обстрілів, мародерства та руйнувань.

Сьогодні вдень місцеві мешканці знову побачили російських військових у Благодатному…

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info