Пт, 5 Гру 25
7.5°C

Російські окупанти обстріляли Білозерку: троє поранених

Олена Бджола 13 Червня, 2025

12 червня російські війська вдарили по Білозерці з артилерії. Атакував ворог селище двічі – вранці та ввечері. Травми дістали двоє жінок та чоловік.
Про це повідомила поліція Херсонської області.
Ворожі снаряди влучили у 7 осель та авто. Унаслідок атаки 39-річний чоловік, 52-річна та 66-річна жінки травмовані. У постраждалих медики діагностували вибухові та черепно-мозкові травми, контузії й уламкові поранення.
Загалом минулої доби російська армія атакувала Херсонщину з артилерії, мінометів та дронів. Під ворожим вогнем перебував Херсон, Антонівка, Придніпровське, Наддніпрянське, Садове, Берислав, Новоолександрівка, Шевченківка, Дудчани, Осокорівка. В області пошкоджені 20 об’єктів: чотири багатоквартирні та 13 приватних будинків, дві автівки та сарай.
Правоохоронці збирали речові докази та документували наслідки обстрілів. Поліцейські відкрили 12 проваджень за ст. 438 “Воєнні злочини” Кримінального кодексу України.

Олена Бджола

Статті автора