Родини загиблих захисників України можуть отримати допомогу

0
136

В рамках обласної програми підтримки сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України на 2021-2025 роки відповідній категорії населення передбачена виплата одноразової матеріальної допомоги.
Про це повідомила Білозерська військова адміністрація на своїй сторінці у Facebook.
У 2023 році ці кошти можуть отримати:
– члени сімей загиблих (померлих) учасників АТО/ООС внаслідок поранень, контузій, каліцтва або захворювання, які вони одержали під час безпосередньої участі в АТО/ООС, та мають статус відповідно до статті 10 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, із розрахунку 10 тис грн кожному;
– одноразову матеріальну допомогу дітям (віком до 18 років) загиблих (померлих) захисників України “Подарунок від тата” до новорічних та різдвяних свят із розрахунку 3 тис грн кожному;
– одноразову матеріальну допомогу дітям (віком від 6 до 16 років включно, які з 1 вересня будуть або планують навчатися у закладах загальної середньої освіти) загиблих (померлих) захисників України “Подарунок від тата” до 1 вересня – з розрахунку 1 тис грн кожному.
Пакет документів приймає управління соціальної політики Херсонської районної державної адміністрації за адресою: смт Білозерка, вул. Свободи, 89 (каб. №13).

Фото: delo.ua

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь