Родини з Херсонщини, які усиновили дітей, можуть отримати державні виплати

0
127

В Україні діє програма грошової благодійної допомоги, спрямована на прийомні сім’ї, ДБСТ, опікунів та усиновлювачів. Її реалізацією займається організація “СОС Дитячі Містечка”. Взяти участь у програмі можуть і родини з Херсонщини, які усиновили дітей.
Про це повідомило Міністерство реінтеграції у Telegram.
Виплати надають прийомним сім’ям, дитячим будинкам сімейного типу (ДБСТ) й опікунам (піклувальникам), до сімей яких протягом 2024 року були влаштовані неповнолітні діти. Програма діє на території таких регіонів: Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Київська, Чернігівська, Чернівецька, Полтавська, Харківська, Миколаївська, Дніпропетровська, Запорізька, Херсонська, Сумська та Одеська області.
Розмір виплат складає 10,8 тис. грн на одну дитину. Гроші виплачують 3 платежами протягом 3 місяців. Заявку на участь у програмі необхідно подати за цим посиланням.
Також матеріальну допомогу можуть отримати родини, які усиновили дитину або дітей в Україні з 1 вересня 2023 року до 31 грудня 2024 року.
У програмі можуть взяти участь сім’ї, які:
• усиновили дитину (дітей) з інвалідністю;
• усиновили двох і більше дітей;
• мають статус ВПО;
• усиновили дитину віком старше 5 років (на момент усиновлення).
Родинам надають фінансову допомогу – 10,8 тис грн у випадку усиновлення однієї дитини та 14,4 тис грн – однієї дитини з інвалідністю. Сім’я отримує кошти одним платежем. Зареєструватися можна за цим посиланням.

  • На Херсонщині планують запустити проєкт “Укрпошта. Аптека”. Він дозволить місцевим мешканцям замовляти медикаменти поштою. Компанія зможе доставити безрецептурні ліки (майже 10 тисяч найменувань) або медикаменти за програмою “Доступні ліки”, яка наразі включає 515 лікарських засобів та медобладнання.
  • До Польщі відправились діти з Музиківки та Мірошниківки Музиківської громади, Білозерки та Грозового Білозерської СТГ, Дар’ївки, Високопілля, Новоронцовки, Любимівки, Комишан та Херсона. Загалом у подорож вирушило 37 дітей. Поїздку для дітлахів організував БФ “Аджалик”.
  • У Чорнобаївській СТГ пройшли навчання з мінної безпеки, які організувала поліція. Правоохоронці показали комунальникам та представникам сільської ради  різні види снарядів, мін, гранат, набоїв та розповіли, яку небезпеку вони становлять, також, як діяти при знаходженні вибухонебезпечних предметів.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь