Родинам із дітьми постійно видають гуманітарну допомогу

0
70

Наразі у сімей із дітьми в Херсоні є можливість отримати допомогу від благодійників, зокрема від Українського Червоного Хреста.
Про це повідомило видання “Вгору”.
Продуктові набори багатодітним сім’ям, матерям- та батькам-одинакам надає Благодійна організація “З любов’ю до дітей”.

“Ми завжди намагаємося допомагати родинам із дітьми. Намагаємося діставати та звертаємося до фондів і наших партнерів щодо дитячого харчування, памперсів та одягу. Це те, що є майже постійно. Намагаємося, щоб ці запаси не виходили з обігу, щоб родини з дітьми до нас звертались і ми їм могли допомагати ефективно”, – повідомила виконувачка обов’язків голови Дніпровської районної в місті Херсоні організації Товариства Червоного Хреста України Наталя Шатілова.

Товариство Червоного Хреста видає продукти пенсіонерам віком від 60 років, маломобільним особам, людям з інвалідністю. Ці категорії громадян благодійники забезпечують необхідною допомогою адресно.
Окрім цього, сім’ям з дітьми у Херсоні надають психосоціальну підтримку та першу психологічну допомогу. Також Червоний Хрест навчає місцевих мешканців навичкам першої допомоги та проводить відповідний тренінг для батьків та опікунів, щоб вони знали, як допомогти своїм дітям у разі виникненні небезпечної ситуації.

  • За 2 місяці роботи сільський хаб у Чорнобаївській громаді відвідало понад 420 осіб. У просторі працюють психолог, логопед, соцпрацівник. Раз на тиждень для майбутніх першокласників проводять уроки підготовки до школи.
  • Наприкінці  травня у Дар’ївці відкриють соціальну пральню. Проєкт реалізовують у межах грантового конкурсу “Гнучкі Малі Гранти – Україна 2023”. Закладу вже надали 2 пральні машини, 2 сушарки, бойлер, засоби для прання.
  • У березні мобільна бригада хабу Білозерської громади здійснила виїзди до Білозерки, Зорівки, Миролюбівки, Знам’янки та Черешеньок. Сам простір відвідало 450 людей. Тут місцевим мешканцям та ВПО надають психосоціальну допомогу.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь