Родина з Чорнобаївської громади пройде психологічну реабілітацію на Львівщині
У подорож на Львівщину вирушили чотири мами з дітьми з Херсонщини. Серед них – і сім’я із Зеленого Гаю Чорнобаївської громади.
Про це повідомила Херсонська ОВА у Telegram.
На відпочинок сім’ї запросив Благодійний фонд «Щире серце». В організації подорожі допоміг Департамент соціального розвитку Херсонської ОДА, а трансферу – «Укрзалізниця».
Психологічну реабілітацію пройдуть мами з дітьми із Зеленого Гаю, Рикового, Приозерного та Херсона. Протягом шести днів сім’ї відвідуватимуть майстер-класи, персональні та сімейні арттерапії та братимуть участь в інших заходах.
- В Одесі проходив семінар із соціальної роботи. До участі долучились працівники Дар’ївської сільради. Фахівці обговорювали тему соціальної адаптації ветеранів війни та членів їхніх сімей тощо.
- Група дітей з Херсонщини побувала на прем’єрі в Одеському цирку. Виступ артистів відвідали 20 дітлахів із Станіславської та Чулаківської громад і Херсона. Малеча отримала подарунки від благодійників.
- У Чорнобаївській громаді відбулась зустріч щодо аналізу ключових ризиків. Учасники поділили їх на три часові періоди. Надалі буде розроблений місцевий план управління ризиками.