Роботи олександрійського фотографа Олега Марчука покажуть на виставці у Миколаєві

0
94

20 травня об 11.00 у Миколаївському музеї суднобудування і флоту відбудеться підсумковий захід першого етапу реалізації регіонального проєкту «Вогні Півдня. Люди-маяки».
У програмі заходу – виставка тематичних художніх робіт та фотокартин, церемонія погашення поштових марок Укрпошти, презентація сувенірної лінійки з маяками, майстер-класи від мисткинь ГО «Культурно-мистецька асоціація «Арт-спокуса».
На виставці у Миколаєві будуть презентовані тематичні фотороботи талановитого олександрійського фотографа та активіста Олега Марчука.

«З Олегом ми давно знайомі, проте більш тісна співпраця склалася восени минулого року, коли він виконував для нас творче замовлення в рамках культурного проєкту, – розповідає одна з організаторок проєкту «Вогні Півдня. Люди-маяки», миколаївська громадська активістка Руслана Сікаленко.

На виставці будуть презентовані творчі роботи учасників поєкту, виконані у різних жанрах, зокрема, 13 фотокартин Олега Марчука, на яких із різних ракурсів зображені чотири маяки Півдня.

«Це дуже патріотичні, яскраві, глибокі та потужні роботи, об’єднані під спільною назвою авторського проєкту Олега – «Місця сили», – додає пані Руслана.

Виставці в Миколаєві, яка відбудеться цієї суботи, передувала потужна підготовча робота – проведення творчих-майстер класів, в результаті яких непрофесійні художники створили більше сотні робіт із зображенням маяків, дослідження та переосмислення історії будівництва маяків, створення тематичної сувенірної продукції.
Амбітний проект «Вогні Півдня. Люди-маяки» реалізується ГО «Центр навчання і освіти дорослих «Південь» за підтримки управління з питань туризму та курортів Миколаївської обласної військової адміністрації та Асоціації лідерів туризму Миколаївської області.

Херсонщина – багата на талановиту молодь. У червні в Італії у Флоренції відбудеться виставка малюнків дітей із Херсонщини. Багато картин, які презентують у цій європейській країні, створили школярі зі Львового, Станіслава та Чорнобаївки, а також тимчасово окупованих Олешок, Нової Каховки та Каховки.

Як розповіла директорка Херсонської дитячої художньої школи Юлія Сліпіч, у квітні у Флоренції відбулась виставка проєкту “Я малюю мир”, де були представлені роботи дітей із херсонської художньої школи. Відвідувачі виставки були вражені рівнем художнього використання цих робіт, а організатор запропонував провести ще одну виставку, але більшу за форматом. Дітям із Херсонщини запропонували ідею для малюнків — порівняння між птахами і людьми.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь