29.3 C
Kherson
Четвер, 28 Вересня, 2023

Останні новини

Роботу COVID-патрулів на Херсонщині буде посилено

На цьому наголосив голова облдержадміністрації Юрій Гусєв під час селекторної наради з районами та об’єднаними територіальними громадами області. 

«Сьогодні ми бачимо, що більшість людей нехтують карантинними обмеженнями, не вдягаючи маски у громадському транспорті та приміщеннях. Не слід забувати про адміністративну відповідальність у разі недотримання карантинних обмежень. Я прошу посилити роботу COVID-патрулів. Давайте не забувати, що карантин продовжується», – наголосив очільник Херсонщини.

Варто зазначити, що за інформацією райдержадміністрацій та міськвиконкомів області, наразі на Херсонщині створено та діє 270 COVID-патрулів. Загалом їх учасники провели понад 8,5 тис. рейдів, за результатами яких разом з правоохоронцями та представниками органів місцевого самоврядування складено 729 протоколів. Також понад 2,1 тис. актів складено щодо порушників карантинних обмежень органами місцевої влади.   

Крім того, з метою недопущення поширення коронавірусної інфекції регіональна комісія з питань ТЕБ та НС ще наприкінці червня прийняла рішення про проведення перевірок працівників пансіонатів, готелів та баз відпочинку в курортних населених пунктах області. Відтак, за інформацією Департаменту здоров’я облдержадміністрації, минулого тижня шляхом ПЛР-тестування обстежено 76 осіб. За час дії відповідного рішення у Голопристанському, Скадовському, Генічеському, Каланчацькому районах перевірено 709 працівників відповідних закладів, за результатами чого 10 липня виявлено позитивний результат тестування на COVID-19 у працівника однієї з баз відпочинку у с.Стрілковому Генічеського району. 
Нагадаємо, станом на 27 липня 2020 року в Херсонській області на COVID-19 захворіли 220 осіб, 201 особа одужала, 16 – знаходяться у закладах охорони здоров’я на лікуванні, 3 людини померли.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info