11.9 C
Kherson
Неділя, 3 Грудня, 2023

Останні новини

Роботу агрофірми “Білозерський” наразі відновити неможливо , – Білозерська СВА

Останнім часом довкола ситуації на агрофірмі “Білозерський” триває багато дискусій, зокрема, щодо цілеспрямованого доведення підприємства до банкрутства.

Роз’яснення з цього приводу дали у Телеграмі Херсонської ОВА.

“На прохання Білозерської СВА коментуємо ситуацію щодо нібито “навмисного доведення радгоспу “Білозерський” до стану банкрутства”.
Згідно з розпорядженням начальника Білозерської СВА, з 15 по 30 березня на території підприємства було проведено інвентаризацію. На період інвентаризації діяла заборона на вивіз будь-якого майна радгоспу (додаємо фото документа)”, – йдеться у повідомленні.

Як стверджують в ОВА, мета такого суворого обмеження – визначення обсягів зерна, що залишилось у радгоспі, оскільки далі підприємство його реалізує, аби виплатити зарплати працівникам. Відповідні договори вони вже уклали.

Нині відновити роботу радгоспу – неможливо, пояснюють представники місцевої влади. Адже через постійні російські атаки знищено ангари, виробничі приміщення та потужності підприємства.

Внаслідок ворожих обстрілів підприємство зазнало серйозних руйнувань.  При цьому, росіяни й надалі атакують агрофірму. Працювати в таких умовах ніхто не може і не буде.

Після публікації в одному з тг-каналів про “зраду” на підприємстві, окупанти вкотре сьогодні зранку обстріляли радгосп, пошкодивши ємності з продукцією, ангари та приміщення. Такі вони, наслідки роботи “блогерів”, а фактично – коригувальників російської артилерії…

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info