Роботодавці з Херсонщини спрямували до бюджету 5,7 млрд грн ЄСВ

0
177

У 2023 році роботодавці Херсонщини перерахували понад 5 мільйонів гривень єдиного соціального внеску (ЄСВ) на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.
Про це повідомило Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі у Facebook.
Цей податок підприємці сплачують за робітників, які працюють за цивільно-правовим договором. ЄСВ необхідний для захисту прав застрахованих осіб та членів їхніх родин на отримання страхових виплат (послуг) за діючими видами загальнообов’язкового державного соцстрахування. Це, наприклад, захищені соцгарантії для працівників на випадок безробіття, нещасних випадків, професійних захворювань, гідне пенсійне забезпечення тощо.
Сплачувати ЄСВ повинні роботодавці, фізособи-підприємці та ті, хто займаються незалежною професійною діяльністю. Легальна зайнятість – це гарантія того, що кошти з податку надійдуть до бюджету. Завдяки ЄСВ громадяни, яким потрібна допомога, отримують її від держави.

  • В Україні спростили процедуру призначення пільг на оплату житлово-комунальних послуг для ветеранів війни та членів їх сімей. Якщо військовий сам не може подати заяву на призначення пільги на ЖКП, з травня 2024 року це зможуть зробити члени його сім’ї не тільки у паперовій, а й в електронній формі.
  • Видатки на заробітну плату працівників закладів, які фінансуються з бюджету Білозерської селищної ради у 2024 році зменьшаться удвічі. Причина – суттєве скорочення дохідної частини бюджету.
  • Мешканці Дар’ївської громади збирають кошти на авто для підрозділу ЗСУ, в якому служить їхній земляк Олексій Пономаренко. До того як піти на фронт добровольцем, чоловік волонтерив та активно допомагав односельцям. Як долучитися до збору – за посиланням.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь